+DIGITAL ile Yüksek DA ve PA, HIT Değerli Linkbuilding Planlayın.

Ağu 21, 2022 SEO, Backlink, Google Adwords

Herkese selamlar, google aramaların’da google adwords‘den daha hızlı 1.sayfaya gelmek istiyorsanız, bu mümkün değildir. Ancak Google adwords olmasada , 2 haftalık bir sürede sıralamanızı yükseltmek ve hit kazanmak istiyorsanız, bu mümkündür.

Burada hedeflemeniz gereken anahtar kelimelerin sayısını azaltarak ! yani ; 2 veya 3 en yüksek hacimli anahtar kelimeleri hedefleyerek. Geliştirdiğiniz planlamanın dışına çıkmadan, güzel ve kullanıcı etkilişemini arttıracak içerik geliştirme ve geliştirilen, iç link grafik çizimi ardından çalışmalarınızın off page seo bölgesi ile ilgilenmeye başlayabilirsiniz..

Bu tarz geliştirilen çalışmalar’da kullanmanız gereken link otorite ve sayfa değerleri ve hit aralıkları oldukça önemlidir. DA,PA +50 ve DOMAIN HIT değerli olmalıdır. 20 adet’lik, başlangıç link building stratejisi ile ile aşama’yı sonlandırabilirsiniz.

Yüksek Hit Değeri

Arkadaşlar burada; domain trafiğinden daha önemli bir konu varsa oda sayfaların aldığı trafiklerdir. Bu tarz sayfalardan geliştireceğiniz link işbirliktelikleri ile anahtar kelime grubunuzun toplam aranma hacmi ve sayfalardan gelen trafik hacimleri bir birbirleri ile doğru orantılıdır. Daha detaylı bilgiler için lütfen iletişime geçin.

keep it +DIGITAL.

× Bizimle Sohbet Edin