Kategori: AMP

Hangi Pazar için SEO ? Keep it +DIGITAL

Herkese selamlar, DMCA sorunları ile hala başınız derttemi ? Biz bu sorunları yaşamanızı sonlandırabiliriz. Hangi pazar için seo çalışmalarına ihtiyacınız var ? Bizimle iletişime geçerek paylaşabilirsiniz. Türkiye’de bir çok seo uzmanının belkide deneyimlemediği rekabet’in farklı boyutlarda yaşandığı AMP, DMCA gibi sorunların 301 yönlendirme ile domain aktarımları , backlink transferleri amp sorunları, dmca url kaldırma deneyimleri inanımaz finans yatırımlı linkbuiding dinamizminin yaşandı rekabetin gerçekten hissedildiği ve SEO ‘nun keyif verdiği bir çok pazar var. Siz hangisi için buradasınız ?

SEO Planlamaları

Sizlere kendi sektörel backlink desteğinin yanında SEO danışmanlığı ve yönetim hizmeti vermemizi isterseniz,1-3 aralığında istediğiniz anahtar kelimeleri 20 ile 40 gün arasında 1.sayfaya yükseltebiliriz . İsterseniz sıfırdan domain satın alım ile başlayan bu yolculuk host,ssl,protected ip tam kapsamlı hizmet, servis veya siz ne derseniz danışmanlık verebiliriz.

Herşey bi domain ile Başlar ! @godaddy

Sizlere öncelikle burası SEO’nun kökleri diyebilceğimiz hatta ilk tohumlandığı alandır. Böyle saçma sapan benzetmeler yaptığım için herkesden özür dilerim fakat çok iyi bir domain bulmak artık o kadar zor değil . Yalnızca arshive üzerinden kontrol edilerek 2010 ve altı kayıtlı domain bulmanız sizlere bir çok alanda , seo çalışmaları yürütülürken fayda sağlayacaktır. Bunlardan 1 tanesi, gerçekten iyi geliştirilmiş içerik ve on page linkbuiding çalışmalarına paralel inşaa edilecek olan off page linkbuiding çalışmalardır. Domain satın aldıktan sonra seo paketleri sayfamızdan 1 adet seçebilir veya kendinize özel bir paket geliştirebiliriz.

Backlink Çalışmaları ve SEO Fiyatları

Öncelikle bilince herşey kolay oluyor sonra düşününce bir DMCA kaydı url kaldırma sorununu 6 ayda 15 günlük 301 yönlendirmeleri sonucunda 2. veya 3.gün url kaldırma sorununu yaşayarak tecrübe ederek öğrendiğimizi size bildirmek isterim. Hiçbirşey kolay değil ve tabiki backlink çalışmaları tecrübeleri aktarımlar, aktarımdaki sorunlar, eklenecek backlinkler, DA ve PA değerli ,gerçek trafikli websiteler, PBN ler , Blog siteleri, dofollow lar nofollowlar derken neyin nerede nezaman nasıl inşaa edileceğinide bu şekilde tecrübe ederek geliştirildiğinide bilmek gerekir.

SO, bu gerçek şimdi aklınızdan bir anahtar kelime tutun, onu 1.sayfada görmek istiyorsanız inanın bana yaklaşık olarak gidecek yalnızca backlink ücreti, aşağıda sayı ve fiyat olarak yazacağım.

  • 200 Adet : 1.200 $ 20.000 TL
  • 100 Adet : 600 $ 10.000 tl

Evet ancak bunlar tek seferlik ödenen backlink fiyatlarıdır 1 kere ödüyorsunuz ve PBN yani ‘dofollowbacklinklerdir.

SEO Problemleri, AMP, DMCA,301 Yönlendirme, Domain Taşımacılığı, Kırık Backlinkler, Rakip Takip, .

bir çok sorun var ve bunların yönetimi, ahrefs,search console, derken yaklaşık olarak aklınızda tuttuğunuz anahtar kelimeyi 1.sayfaya yükseltecek SEO çalışması .

  • 30.000 TL’dir. yani aklınızda tuttuğunuz anahtar kelimenin 1.sayfaya getirilmesi toplam olarak 60.000 TL’dir.
SEO, AMP

Hızlandırılmış Mobil Sayfalar (AMP), SEO Sıralamaları

Herkese selamlar AMP ile tanışmadıysanız size, ufak bir yazı ile amp yi ve seo çalışmalarınızda ki pozisyon yükselttiği sistemler hakkında bilgiler vermeye çalışacağım.

AMP, ingilizcesini yazmıyorum hızlandırılmış mobil sayfalar demek , anahtar kelimemiz mobil sayfalar, buradaki iş tam olarak şöyle ilerlemektedir, google websitenizi index alırken sunucudan değil kendi hafızasına kaydeddiği websitesini tarıyor ve bu şekilde bir index alma yöntemi geliştiriyor. Websiteniz kapalı dahi olsa yaşanmıştır ; sıralamanızı bir süre kaybetmeyebiliyorsunuz, 1 hafta 10 gün sürdüğü dahi olabiliyor, seo yasalarından biri de bildiğiniz gibi websitenin hızlı açılmasıdır, burada açılma hızı mobil sıralamalarda websitenizi daha yüksek pozisyonlarda gösterebiliyor. Bu gerçektir ve hala kullanımdadır.

SO, hızlandırılmış mobil sayfalar ile websiteleriniz daha hızlı açılıyor ve bu hız seo kriterleri arasında yer alan bir kriter olmasından dolayı, websitelerinizin pozisyonu daha yüksek oluyor . Konu budur daha farklı amp yazılarında görüşme dileği ile.

× Bizimle Sohbet Edin