• Ücretsiz SEO Danışmanlığı
Skype/ E-Mail
[email protected]
Canlı Destek

Anahtar Kelime Hedeflemeleri, Pazar Hacminizi Kendiniz Belirleyin

Haz 18, 2022 Google Adwords, SEO

Herkese selamlar, bir websiteniz var ve SEO çalışmaları yapmayı planlıyorusunuz, konuya böyle başlamak en doğrusu olacak gibi, çünkü artık herkesin bir websitesi var, fakat burada göz ardı edilen websitelerin SSL sorunu, herkesin websitesi var ama SSL olmadığını önemini anlayacak seviyede değiller, SSL ne diyebilirler oyüzde bu konuyu direk geçiyorum.

Arkadaşlar öncelikle ne satıyorsunuz, bu konu hakkında bilgi sahibi olmanız gerekiyor, ne sattığınız umrumuzda tabikide, fakat şöyle yapalım ne satıyorsunuz ? Takım elbise, örnek olarak.

Öncelikle Google Ads Keyword Planner size bunu ücretsiz sağlasada ahrefs veya semrush gibi seo araçlarının bu departmanları oldukça gelişmiştir fakat ücretlidir.Biz ücretsiz olan google ads keyword planner ın sizin için en sağlıklı yol olacağını düşünüyoruz.

Anahtar Kelime Planlayıcı Ne İşe Yarar ?

Yukarıda gördüğünüzü düşünerek ilerliyorum anahtar kelime planlayıcı ile neler yapabilirsiniz, hemen öğrenelim, burada anahtar kelime planlayıcı sizlere küresel veya yerel google aramalarının hacimlerini yani aranma sayılarını ve tıklama maliyetlerini göstermektedir, burada sizler için en uygun olan belli bir aralıkla düşünmeniz ve pazarınızın sayısını kendiniz belirlemenizdir, bu sayede geliştirilecek olan içerikler aralarından seçtiğiniz anahtar kelimeler, bu kelimelerle ilgilenen kullanıcıların ilgileneceğini düşündüğünüz içerikler ve ürünler, hizmetler veya servisler. Google Adwords kampanyalarınızı bu şekilde geliştirmeye başlayabilirsiniz.

Buradaki pazar hacmini kendiniz belirlerseniz, kendi işinizin internet aramalarındaki konumu kafanızda daha net ve kontrollü olur.

2 thoughts on “Anahtar Kelime Hedeflemeleri, Pazar Hacminizi Kendiniz Belirleyin”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.