Aranma temaslı sayfa bağlantıları ve geri bağlantı ve sorun tamamlama

Eyl 22, 2022 SEO

Yes, sir, lets get…Selamun aleykum, bakıyorum kimse kalmamış, yo, flow ile content marketing, aga google botları sevio bu kafayı , – değilmi, sir ? – lets

HOh, brother, sayfalarınız arasında google botları için kurduğunuz bağlantıları google botları google için kurdugunuzu ve kullanıcıların kurdugunuz baglantı temasları üzerinden sayfa ziyaretleri gerçekleştirmediğini hemen anlamak için bir böyle bir derdi yok zaman ve gel gitler ile verdiğiniz baglantılara sayfanızdan giden baglantıların olmadığını ohoo, bro google bot sana diyor burda, bu iç linklemeleri en baştan benim için planlamanı anlamıyoruz ancak belki gözümüzden kaçan bir so, sayfalar arası bağlantıları kullanıcıların gitmesi veya so +DIGITAL ne diyor, aranma so veya yo anahtar kelime aranmaları ile alaka düzeyi yakın satın alma veya hedef tamamlama temasları ile yakın alaka ve tamamlayıcı sayfaların birbirleri ile kuracağı ziyaretlerin zaman değerlendirmeleri sayfa sayısına göre değil tel tel olarak derecelendirilir, ve hatta kullanıcının biz kullanıcının neden geri gelmediğini neden aranma daha kısa zamanda tamamlanmasından neden daha fazla ziyaret daha fazla tamamlanmayan aranma deneyimlerini herkesden daha iyi biliyoruz ! Elbette.

Bu kullanıcı deneyim eksikliklerinin keşfi ile geliştirilecek blog veya vlog veya social temas geri bildirim bağlantıları ile sayfalarınızın en aranma hacimlerinin NİŞ. burası bro. YO !

× Bizimle Sohbet Edin