Backlink Paketleri, SEO+DA Faydaları ve Fiyatlar

Haz 30, 2022 Backlink, SEO

Backlink paketleri, seo çalışmalarınızın güç bölgesi diyebileceğimiz, anahtar kelimelerinizin veya url yapılarınız merkezinde geliştirilerek arama motorlarında sizlere yükselme yaşatacak en önemli SEO çalışma bölgesidir.

Ancak, backlink paketleri öylece geliştirilecek bir SEO stratejisi değildir, Backlink paketleri yani linkbuilding çalışmalarınızı kontrollü ve bir planlama ile geliştirilmelidir. Öylece linkbuilding yapabilirsiniz elbet.Anahtar kelimelerinizin kalıcı yükselişi için link çalışmalarınızın bir grafiği olmalıdır. Bu grafik içerisinde eklenecek link modelleri ve gelen bağlantılar üzerinden geliştirilecek yeni link işbirliktelikleridir.

Backlink Paket Fiyatları ve Modelleri

Aşağıda dengeli bir şekilde websitenize uygulanması en doğru backlink paketlerini ve fiyatlarını bulabilirsiniz.

TR HABER BACKLINKS +20 DA 50 Adet (1,499,90 TL )

EDU & GOV BACKLINKS +40 DA 50 Adet (1,499,90 TL )

PNB BACKLINKS +30 DA 10 Adet ( 999,90 TL )

MIX BACKLINKS +25 DA 100 Adet (2,999,90 TL )

Backlink paketleri arasından seçiminizi yaptıktan sonra, website analizinizin ardından almak istediğiniz paketin sizin için uygun olup olmaması konusunda onay verildikten sonra, linkbuilding çalışmalarınıza başlamaktayız.

Linkbuilding çalışmalarınız ile beraber SEO danışmanlığı yani websitenizdeki eksikler veya yapılması gerekenler, geliştirilmesi gereken içerikler, title,desctiption ve url yapıları güncellemeleri ve anahtar kelime planlamaları ücretsiz olarak tarafınıza aktarılmaktadır.

× Bizimle Sohbet Edin
bettilt giriş