Türkiye’nin İlk Linkbuilding Ajansı. +DIGITAL

Ağu 26, 2022 SEO, Backlink, SEO Araçları

Herkese selamlar, bugun sizler ile aslında bildiğiniz ama gene detaylandırılmayan bir konu üzerine bir şeyler paylaşacağım. Linkbuilding ajansı veya ajansları neler yapar ? SEO ile alakaları nedir, Türkiye’de linkbuilding ajansı varmıdır ? Hadi gelin hepberaber bu konu üzerine bildiklerimizi güncelleyelim.

Türkiye’deki linkbuilding ajans boşluğunu dolduran tek firma artsandigital.com‘dur. Sizlere linkbuilding yani off page seo alanında geniş bir backlink ağı ve bir çok backlink modeli geliştiriyoruz ? Backlink paketleri satan firmalar tam olarak linkbuilding ajansı diyebilirmiyiz ? Bunu hiç düşünmeye bile gerek yok tek tip backlink hizmeti veren firmalar tabikide linkbuilding ajansı değildir.

Neler Yaparız ?

Öcelikle websitelerin ahrefs seo tool aracılığı ile analizini gerçekleştiriliyor. Bu analiz ile beraber websitenizin tüm detayları ortaya çıkıyor. Websitelerinizin backlink geçmişleri , yeni backlinkler, referans veren domainler ve kırık backlinkler detaylı bir şekilde incelenir. Sizlere bağlantı veren websiteler arasında kalitesiz ve kötü olanlar red bağlantı olarak search console aracılığı ile google’a bildirilir. Bu şekilde öncelikle websitelerinize gelen dış bağlantılar analiz edilir ve şekillendirilir.

On Page Linkbuilding ve İçerik

Daha sonra anahtar kelime merkezli iç bağlantılarınız analiz edilerek, yeni bir grafik çizilir bu grafik nasıl bir off page seo, yani linkbuilding geliştireceğiniz ile tamamen doğru orantılıdır. Sayfalar belirlenir ve kendi aralarında dış bağlantı stratejisine hazır bir şekilde on page linkbuilding çalışması gerçekleştirilir.

On page link building ile hangi anahtar kelime grubları hedeflenecek ve bu gruba uygun içerik geliştirme yönlendirmeleri tarafınıza iletilerek artık güç bölgesi olan off page seo çalışmalar başlatılır. Sizlere nasıl ve hangi modellerde backlink hizmeti verebiliriz, bunları madde madde olarak açıklayacağım.

  • Yüksek DA ve PA Backlink (+60 DA )
  • Hit Değeri Yüksek Websiteler (+10k,+150K )
  • PBN Çalışmalar ( Personality Domain Link )
  • Blog Websiteleri
  • Comment Backlink ( +70 DA )

Yukarıdaki çalışmalar bütününü sizler için gerçekleştiren firmalara linkbuilding ajansı denir Bu tarz çalışmaları Türkiye’de tam olarak yapan gerçekten. Dünyada ise bu alan hindistan üzerinden gerçekleştirilmektedir. Sizler’e Türkiye’nin ilk linkbuilding ajansı hizmeti veren bir firma olarak elimizden gelen tüm bilgi ve deneyimi paylaşmaya hazırız. Bol şanslar, Şampiyon.

One thought on “Türkiye’nin İlk Linkbuilding Ajansı. +DIGITAL”

Comments are closed.

× Bizimle Sohbet Edin