• Ücretsiz SEO Danışmanlığı
Skype/ E-Mail
[email protected]
Canlı Destek

SEO Maliyet Hesaplama, Optimizasyon Fiyatları Ne Kadar ?

Haz 17, 2022 SEO

Herkese selamlar, seo fiyatları nedir ? diye giriş yaparsan bilinki so , Türkiye’de bu iş çok acaip kullanıcının deneyim sürecini yandex metrica aracılığı ile detaylandırıp, kullanıcıyı merkez alıp takip edip sorunları, soruları, yada beklediği , beğendiği, devam ettiği yerleri detaylandıran çalışmalara SEO denilmiyor. Türkiyede SEO ? Nedir ! bakın soru işareti bile yer değiştiriyor.

İnsanlara hakaret ederek marka değerlerine zarar vermek istemiyorum, çünkü gerçekten hakaret etme işini iyi biliyorum, bi başlarsam birtek webtures kalır.So, konu neydi, konumuz seo maliyeti hesaplama arkadaşlar gerçekle yüz yüze bir hesaplama yaptık veysel ile, SEO Yöneticisini çıkarttığımız zaman bir ne olursa olsun, domain dahil, toplam 20.000 TL ile bir websitesini arama motorlarında zirve 5 lisine yerleştirebiliyoruz.

Fakat burada SEO fiyatlarından bahsetmedik, yanlızca maliyet olarak hesapladık, buna yönetme ve yürütme , kurma maliyetlerinide eklersek, 50.000 TL ile bu iş oluyor.

Google Ads ile de firmanızı websitenizi destekleyebilecek 3 ayınız varsa , bir e-ticaret firması kurmak istiyor veya firmanızı internete taşımak istiyorsanız gerçek fiyatlar budur. 100.000 TL ve işini iyi yapan SEO yöneticileri ile, şimdiden 1.sayfaya yerleştiniz bile.

Teşekürler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.