Web Tasarım

Firmanıza özel kreatif, yenilikçi, web sitesi tasarımları sunan Artsan Digital ile şirketinizin online potansiyelini farkına varın.

Firmanızı ve markalarınızı tanıtacak tüm müşterileriniz için birinci sınıf bir kullanıcı deneyimleri oluşturacak hedef kitlenize en uygun kolay kullanılabilirlik ile hızlı sunum, hızlı sonuç alabileceğiniz olağanüstü bir web sitesi uygulamaları oluşturmak için yıllardır hizmet vermekteyiz.

Web Sitenize Gelen Ziyaretçinizi Müşterilerinize Dönüştürün!

Dijital dünyadaki yerinizi kaliteli bir şekilde oluşturarak potansiyel müşterilerinizin firmanızla iletişime geçmesini sağlayacak bir web tasarımı ile kalıcı bir iş kanyağı sağlayabilirsiniz.

Kreatif, kolay anlaşılır, kullanıcı odaklı ve tüm chazlara uygun olan web siteniz üzerinden yeni ziyaretçiler kazanıp onları müşterilerinize dönüştürmek, hizmetlerinizi en iyi şekilde tanıtıp firmanızın hizmetlerinden yararlanmaları için teşvik edecek web sitesi tasarımları üretiyoruz.

İstediğiniz Zaman İstediğiniz Yerde Web Sitenizi Güncelleyin!

Artsan Digital tarafından müşterilerine özel olarak hazırlanan yönetim paneli ile web sitenizi istediğiniz zaman tüm cihazlar üzerinden kolayca güncelleyebilir ve değişiklik yapabilirsiniz. İsteğiniz üzere Artsan Digital yönetim sistemine size özel ekstra modüller ve özellikler geliştirebiliriz.

  • Size Özel Profesyonel Web Tasarım
  • Yeni Nesil Teknolojiler ile Güçlü Altyapı
  • Sınırsız 7/24 Müşteri Destek
  • Arama Motoru Optimizasyonu Uyumu
  • Düşük Maliyetler ile Yüksek Kazanç
Tüm Cihazlara Uygun Web Siteleri

Yeni nesil web sitelerinde telefon, tablet gibi mobil cihazlara uygun web tasarım çok önemlidir. Artsan Digital olarak tüm dijital ortamlarda web sitenizi en iyi şekilde yansıtıp hizmetlerinizi ve ürünlerinizi tüm cihazlara uygun görsellerle hazırlayıp sunarız.

Tüm mobil cihazlarda etkin bir kullanıcı etkileşimi sayesinde web siteniz üzerinden sizinle iletişime geçecek potansiyel müşterileriniz ve iş başarısı kaçınılmaz olacaktır. Farklı ekranlarda sitenizin orjinal halinde görüntülenip hiç bir cihazda görüntü kaybı yaşanmayarak tam bir kullanıcı deneyimi sunarız.

Web tasarım işlemleri gelişen teknoloji ve ticaret anlayışı sayesinde oldukça önem kazanmaya başlamıştır. Bu sayede birçok firma sadece internet üzerinden milyonlarca liralık satışlara yaparak bütün firmaların güzünü bir anda internete dikmelerine ve firmaların bambaşka pazarlar ile ürünlerini satabilecekleri yerler olmaya başlamışlardır. Olaylara bu açıdan bakabilen birçok firma sahibi gerçek anlamda hedeflerine ulaşabilmenin yolunun büyük bir kısmının internette iyi bir web sitesi ile olacağını anlamış bulunmaktadır. Bu şekilde hazırlanacak olan iyi çalışılmış web siteleri sayesinde müşterilerine ve ürünlerini arayan hedef müşteri portföyüne ulaşabileceğini keşfetmiştir. Ancak atılacak olan bu adımlarda farklı içerikleri bilinçli şekilde uygulamak önemlidir. Bu uygulamalar esnasında web tasarım ve SEO uzmanı gibi işi bilen tecrübe sahibi kişilerden profesyonel destek alınmalıdır.

Yeni Nesil Ara Yüzler

İyi tasarlanmış bir web sayfası yapabilmek amacı ile birçok düzeyde bilenen desteklerin alınması ve uzmanlardan yararlanılması gerekmekte olduğunu belirttik. Örneğin ciddi bir görünüm için iyi grafikerler, dolu bir içerik için iyi bir web tasarım uzmanı, işlevsel ve etkili bir web sayfası için SEO uzmanının siteniz için ciddi emek harcamaları gerekmektedir. Bu şekilde verimli ve farklı bir site tasarlayarak rakiplerinizin bir adım önüne geçebilirsiniz. Sizin sadece yüzeysel olarak hâkim olduğunuz site tasarım işlemleri web tasarım işlerinin farklı boyutlarında olanlar için daha farklı bir gözle değerlendirilir. Bu yüzden bir web sitesinin bilinmeyen yönlerini bu uzmanların ellerine emanet etmeniz en iyisidir.

Mobil Uyum

Artık akıllı telefonlar elimizden hiç düşmediği için ve internet erişimine de bunlar sayesinde ya da tabletler sayesinde de erişebildiğimiz için web sitenizin bu farklı görüntüleyiciler ve farklı tarayıcılar aracılığı ile de görüntülenmesi gerekmektedir. Yani birçok tarayıcı programın kullanıldığı dünya genelinde ve diğer tablet, akıllı cep telefonları ve benzeri kullanıcılara yönelik işlemlerinde responsive web tasarım aracılığı ile düzenlenmesi gerekebilir. Bu tasarım şekli sayesinde web sayfanız tüm dillere uyum sağlayan bir bukalemun şeklini alarak farklı tarayıcıları algılar ve görselliğini ona göre ayarlar. 2011 yılından bu yana tüm dünya genelinde kullanılan bu basit yazı dili sayesinde artık web sayfalarımız sadece bir tarayıcı ya da tek tip cihazın görüntülemesi gibi bir sıkıntı yaşamıyoruz. Responsive tasarım sayesinde cep telefonları için de ayrı bir site tasarlamanıza gerek kalmadan tek bir sayfayı tüm tarayıcılar da kullanıcılarınızın görüntülemesini sağlamış oluyorsunuz.

Web Tasarımının Önemi

Birçoğumuzun fark ettiği bir konu ise artık akıllı telefonları neredeyse masa üstünden daha fazla kullandığımızdır. Bu yeni alışkanlık ile birlikte arama motorları optimizasyon işlemleri de farklılaşmaya başlamıştır. Özellikle Google gibi arama motorları artık mobil SEO gibi bir uygulamayı kullanarak mobil cihazlarda arama yapılması durumunda SEO işlemlerinde mobil olan siteleri ya da mobil uyum sağlayan siteleri indeksleme çabasına girmiştir. Bu nedenlerden dolayıdır ki Responsive web tasarım haricinde mobil SEO işlemleri de farklı bir uygulama alanına sahip olmaktadır. Bu neden ile iyi bir SEO uzmanının da kendini sürekli olarak bu tip yeni gelişmeler konusunda güncellemesi gerekmektedir. Bu tip olaylara hakim değilseniz ve sitenizi birilerine yaptırmak durumunda iseniz işe başlamadan önce raporlama ve ilerleyen aşamalarda aynı raporların yenilenmesini isteyebilirsiniz. Bu şekilde almış olduğunuz hizmeti reel olarak göremeseniz bile raporlamalar, backlink raporları, arama motorlarının sayfa gösterim raporları, page rang gibi farklı özetlerin istenmesi ve işlemlerin sonucunda yeniden yapılanması raporların kıyaslanması açısından önemlidir.

2010 yılından bu yana müşterilerimize e-ticaret sitesi için alt yapı ve ara yüz tasarım hizmetleri sunuyoruz. Pratik, hızlı ve işlevselliği ile çarpıcı e-ticaret sistemimiz ile Artsan tarafından hazırlanan ara yüz tasarımları ile müşterilerinizin tam bir kullanıcıyı deneyimi sağlayabileceği isteklerinize uygun bir web sitesi sizler için hazırlıyoruz.

İsteklerinize bağlı olarak gerekli düzenlemeler yapıldıktan sonra web siteniz tam istediğiniz gibi olacaktır tüm işletmelere uygunluk gösterebilir müşterilerimiz arasında markalar, toptancılar, kobiler ve küçük işletmeler bulunmaktadır.

Online satış projelerinizde kesin sonuç sağlamak için yeni nesil bir e-ticaret alt yapısı ile profesyonel bir web ajansında hizmet almanız gerekmektedir. Artsan olarak bir çok e-ticaret projesinde görev almış kaliteli ekibi ile beklentilerinizi karşılayacak kesin çözümler üretmektedir.

Yeni bir e-ticaret sitesi için pazarlama alanında bazı detaylara dikkat etmek gerekir. Ürün gösterimleri, sitenizin kurumsal imajınıza uygun olması, arama motorları üzerinde etkisi, iş-akışı, nakliye süreci ve kolay kullanım en önemli dikkat edilmesi gereken unsurlardır.

Tüm isteklerinizi şekillendirip hayalinizdeki e-ticaret sitesi oluşturmamız için lütfen pazarlama ekibimiz ile iletişime geçip teklif isteyin.

Teknoloji, gelişimler, yenilikler ve her şeyin farklılaşması ile artık ticaretin kuralları da yeni baştan yazılmaya başlanıyor. Öncelikler ve tercihler değişiyor. Gelişen ve değişen dünyaya ayak uydurmak artık farklı adımları atmak gerekiyor. Bu sayede firmanız için bazı farklılıklar yaratmanız ve rakiplerinizden birkaç adım öne geçmeniz gerekiyor. Web siteleri firmaların sürekli olarak tanıtım yapıldığı, kullanıcıların etkin bir şekilde siteden faydalandığı alanlar olmalıdır. Bu yüzden özellikle kurumsal web tasarım konusunda mutlaka daha dikkatli olunması gerekmektedir. Özel ve kişisel web sitelerine oranla bu tip kurum odaklı tasarımlar farklı şekillerde ve etkinliklerde olmalıdır. Bu yüzden her şekilde hem firmanın hedeflerini ve ürünlerini desteklerken, aynı zamanda kullanıcılarında ihtiyaçlarını görmelidir.

Firmalar İçin Kurumsal Web Tasarım

Yeniliklere açık bir firma sahibi her zaman firmasını tüm gelişmelere hazır tutmak ister. Bu şekilde firmanın her konuda ilerici yapısı daima firmayı da ileriye götürecektir. Bu gelişen teknolojileri firmanın her alanında kullanan kişiler için oldukça kolay olacaktır. Ancak sadece firma içi ve firma yapısında oluşacak olan gelişimler ile bu işler çok da başarılı olmayacaktır. Bunların haricinde web sitemizde de oldukça iyi gelişimlerin gösterilmesi gerekir. Bu bakımdan firmamızın yapısı ile web sitemizin yapısı kesinlikle örtüşmelidir. Yani kurumsal web tasarım ile kullanıcılarımızla buluşmalıyız. Bu sayede kendimizi sitemizde ne kadar iyi ifade edebilirseniz müşterilerinizde sizi o kadar iyi tanımış olacaklardır. Bu kurumsal kimliğinizi kurumsal olan web sayfanıza aktarabildiğiniz derece de etkili olacaktır. Her şekilde hazırlamış olduğunuz web sayfası sizin sanal dünyada ki vitrininiz olacaktır. Ne kadar çok sizi ifade eden ürün ve bilgiyi bu sitede kullanabilirseniz o derecede kendinizi ifade etmiş olursunuz.

Şekil Mi? İçerik Mi?

Kurumsal bir web tasarımı hazırlatırken şekil ve renkler mi, yoksa içerik mi sorusunu kendinize sık sık sorabilirsiniz. Ancak öncelikle bu konuda panikleyecek bir durum olmadığını kabul etmelisiniz. Öncelik elbette ki içerik olmalıdır. Ancak internette kullanıcı alışkanlıkları diye de bir şey vardır. Bu yüzden kurumsal web tasarım uzmanınıza doneleri ve firmanınız logosunu verdikten sonra işi ona bırakmanızda yarar vardır. Çünkü web tasarım uzmanları özellikle hangi renklerin nerede kullanılması gerektiğine, içerikleri ne şekilde düzenleyeceklerine karar verecek olan bu konuda ki en yetkin kişilerdir. Kurum kimliğini ve kurumsal imajınızı web tasarım uzmanınıza iyi yansıtabildiğiniz zaman iyi bir tasarımcı da size iyi bir görsel ve içeriksel şölen hazırlayabilir. Bu yüzden iyi referanslara sahip, garantili iş yapan, sizi ve firmanızı anlayabilen bir uzman bulmanız gerekiyor. Bu şekilde en iyi ve en düzeyli tasarımı gerçekleştirmiş olursunuz.

Kurumsallığınız Sitenize Ne Kadar Yansıyor?

Her firmanın örgüt kültürü ve örgüt yapısı vardır. Bu yapı ve kültür bir şekilde web sitesine de yansımak zorundadır. Bu insanların algılarında ciddi şekilde değişime neden olan bir faktördür. Etkin bir logo renginin siteye hakim olması, vizyon, misyon ve kültürel bazı kalıplar sitede de aynen yer almalıdır. Bu şekilde bir bütünlük oluşmalıdır. Aksi takdirde iki firma gibi bir hareketin doğması söz konusu olabilir. Mesela taksitli çalışmayan bir firma yapısının sitesinden taksit imkânı sağlaması müşterilerde yadırganmaya neden olabilir. Elbette ki yenilikçi yapınızı firmanıza entegre etmeniz gerekmektedir, ancak bu işlemleri siteniz ile firmanızı paralel bir yapıda yürüterek sağlayabilirsiniz. Bu işlemlerin tümü için firma sahiplerinin kafa yormaları ya da kendi başlarına yapmaları imkânsızdır. Bu yüzden uzmanların desteği ile paralel çalışmalar yaparak etkin ve kullanışlı bir site yapılması mümkün olacaktır.

× Bizimle Sohbet Edin