28 Günde Yükselmek, HITECH SEO

Tem 7, 2022 Backlink, Search Console, SEO

Herkese selamlar, aldığınız SEO geri dönüşlerinde sizlere vaad edilen 3ay ile başlayıp 24 aya kadar süren bu yolculukta başarının neredeyse kesin olmadığını biliyormuydunuz ? SEO çalışmalarınızda nasıl bir yol izlemelisiniz ki bu kadar süre beklemeden organik trafik ile etikişime geçebilirsiniz.

Gelin beraber öğrenelim ! Sizlere bu konuda kesin ve sonuç odaklı olacak olan SEO çalışmalarından bahsetmek istiyorum. Şimdi öğrenmeye hepberaber başlayalım.

Öncelikle domain yaşı çok yeni olmamalı aslında olmasıda çok sorun değil ufak bir otoriter çalışma ile buradaki açığınızı kapatabiliriz,. Hangi anahtar kelime grubunda yükselmek istediğinizi biliyorsanız, sizlere kısa bir çalışma ile ücretsiz olarak anahtar kelime grup planlamasını gerçekleştiriyoruz, bu anahtar kelime grubu ile alakalı içerik geliştirme yani sayfaların gelişim sürecini başlatarak iç bağlantı inşaa çalışmalarını yürütürken, eksik olan diğer sayfaların optimizasyonu gerçekleştiriyoruz.

Otorite Yükseltici

Bu çalışmalar ilerlerken background da search console ve dmca kayıtları ve ilk otoriter off page seo çalışmanızın düğmesine basıyoruz.Artık websitenizde yayınlanan herhangi bir sayfa ve içerik veya bu sayfalarda bulunan anahtar kelime ağırlığı yani arama motorunda ki pozisyon alma değerini yükseltiyoruz. Hemen ardından gerekli iç optimizasyonları revize ederken off page seo çalışmalarnızı geliştirmeye devam ediyoruz. Şimdi başarmaya başlayabilirsin, şampiyon.

× Bizimle Sohbet Edin
bettilt giriş