Ahşap Tabela Nedir ?

Ahşap tabela diğer tabela çeşitlerine göre farklı bir tarza sahip olan bir modeldir. İş yerleri ve kurumsal firmalar sıradanlıktan çıkıp, görsel açıdan şık bir görüntüye sahip olmak için ahşap malzeme kullanımıyla üretilen ahşap tabelayı tercih edebilmektedirler. Farklı kullanım alanları ile mağaza veya evlerde kullanılabilen ahşap tabelalar ortamın konseptine uygun olarak ARTSAN tarafından ustalıkla tasarlanmaktadır. Görsel açıdan otantik duruşa sahip olan ahşap tabelalar etkili bir reklam aracı olmakla beraber kullanım açısından ısıya karşı dayanıklı olmasıyla da işletmeler tarafından sıklıkla tercih edilir.

Firma ve işletmelerin istek ve ihtiyaçlarına göre ahşap tabelalarda gürgen ağacı, çam ağacı, su kontrası, kavak ağacı, gül ağacı, kiraz ağacı, meşe ağacı gibi malzemeler kullanılmaktadır. Ahşap tabela fiyatlarına ve kalitesine doğrudan etki eden ahşap tabela malzemesi işletmenin istekleri doğrultusunda belirlenmektedir. Kullanılacak alanın ve işletmenin yansıtılacak özelliğine göre farklı malzemeler kullanılarak doğal ve şık bir tasarım sunulmaktadır. Kaliteli malzeme kullanımıyla üretilen ahşap tabelalar şık bir görünüme sahip olmaktadır.

İşletmenize samimiyet katmanın en pratik yolu

Günümüzde pazarlama stratejilerinin en başında gelen reklamı sizler için 7-24 kesintisiz bir şekilde yapan, otantik ve samimi bir görünüme sahip olan ahşap tabela hizmetini sizlerin beğenisine sunuyoruz. Tasarım ekibimizin özgün tasarımları ve kaliteli işçiliğimiz ile işletmenizin stilini ve markanızı yansıtan doğal görünümlü ahşap tabelaları sizler için tasarlıyor ve üretiyoruz.

ARTSAN ışıklı tabela modellerinden eskitme tabelalarına, ışıksız tabeladan, kayan yazı tabelalarına, totem tabelalarından, uyarı ve çatı ve duvar tabelalarına ve dönemin en çok dikkat çeken ahşap tabela modellerine kadar onlarca, yüzlerce model sunarak, seçiminizi doğru ve en iyi şekilde yapmanız için yardımcı oluyor.