Araç Kaplama Nasıl Yapılır ?

Araç giydirme; açık hava reklamcılığında reklamın hedefe ulaşması açısından en önemli araçlardan biridir. Araç giydirme araçların görsel olarak kaplanması işlemidir. Firma logosu ve ürünlerinizin görselleri özel hazırlanmış tasarımlarla firmanızın araçlarına giydirilecek ve firmanıza farklılık ve bilinirlik katacaktır. Araç giydirme araç üzerine bölgesel ve komple olarak uygulanabilir. Reklamsal araç kaplamaları yapılabildiği gibi komple renk değişim uygulamaları da yapılmaktadır. Araç giydirme reklam uygulaması ile diğer reklam alanlarına göre markanızı çok daha fazla kişiye ulaştırabilirsiniz

Araç giydirme; araç üzeri reklam, araç kaplama, araba giydirme olarak da adlandırılır. Araç giydirme, Cast Folyo diye adlandırılan yapışkanlı PVC ile yapılır. Bu yapışkanlı PVC Cast Folyo’nun kalınlığı 0.05 mm’dir. Cast Folyo’nun çok ince olmasının sebebi; araç giydirme işlemi yapılırken, aracın kanal oluklarına folyonun rahatça esnetilerek pozisyonlandırılmasını sağlamaktır. Bu işlem profesyonel araç giydirme ekipleri tarafından yapılmalıdır.

Markanızı tanıtmanın en etkili yolu

Günümüzde pazarlama stratejilerinin en başında gelen reklamı sizler için 7-24 kesintisiz bir şekilde yapan, işletmenizin dinamizmini ve markanızın gücünü en pratik şekilde yansıtan araç giydirme hizmetini sizlerin beğenisine sunuyoruz. Tasarım ekibimizin özgün tasarımları ve kaliteli işçiliğimiz ile işletmenizin gücünü ve markanızı yansıtan oldukça kolay fark edilebilir araç giydirme hizmetini sizler için tasarlıyor ve üretiyoruz.

Artsan ahşap tabela modellerinden eskitme tabelalarına, ışıksız tabeladan, kayan yazı tabelalarına, ışıklı tabelalardan, uyarı ve eskitme tabelalarına ve dönemin en çok tercih edilen araç giydirme modellerine kadar onlarca, yüzlerce model sunarak, seçiminizi doğru ve en iyi şekilde yapmanız için yardımcı olur.