Backlink Dil Uyumu ve SEO Puanlamaları

Haz 27, 2022 Backlink, SEO

Herkese selamlar, yoast seo yeşil yanmayabilir, onu sorun etmeyin, çünkü ne bildiğinizi ne yazdığınızı nereye gittiğini biliyorsanız, devam edin. Backlink dediğiniz geri bağlantı türkçe anlamı ile doğal olmayan yöntemlerle alınması ne kadar doğru tartışılır fakat dil uyumu oldukça önemlidir. Yani türkçe bir website diline arapça bir websitesinden backlink almanız doğru bir doğal olmayan yöntemler ile backlink ekleme yöntemidir.

En azından doğal olmayan bir yöntem ile backlink almayı planlıyorsunuz veya almaya başladınız en azından dil uyumlarına dikkat etmelisiniz. Dil uyumu oldukça önemlidir, kısa sürede bu örnek verecek olursak , hayır kısa sürede yükselemezsiniz . Örnek verecek olursak, bölgesel seo, bölgesel seo neyseki google business da kaldırılıyor, onun gibi düşünebilirsiniz, çemberi türkiye sınırlarına tam almış olursunuz.

Dağınık bile olsa parağraf konu çok basit, türkçe bir website backlink çalışmalarını eğer doğal olmayan bir yöntemle ilerletmeyi kafasına koymuş ise en azından bunun içi dil duyumuna dikkat edilmelidir, buradaki dil uyumu DA ve PA değerlerinin yüksek olduğu dil uyumu olmayan websitelerden daha fazla etki sağlayacağı kesindir, değerleri DA ve PA değerleri küçük olsa dahi. Teşekürler.

× Bizimle Sohbet Edin
bettilt giriş