Kategori: Backlink

Seo paketleri nedir ? – Olabilir.

Hello. Dürüst seocu geleceğin arama terimleri arasında olacağı kesindir. Neyse seo paketleri nedir yaklaşık 2 veya 3 aydır sürekli bir içerik geliştiriyorum bildiklerim biyere aktarılsın hemde artık bildiğimiz birşeylerden gerçekten iyi bildiğimiz birşeylerden bize para kazanalım. Neyse konumuz seo paketleri arkadaşlar seo paketleri ? Hani tek tek açıklama yapamıyorsanız ortalama belirdiğiniz çalışma bütünümü bende size uydum ve kendi paketlerimi geliştirdim ancak burada fiyat ver teklif ver anlat vs vs bir sürü kalabalıktan kurtulmak için geliştirdiğim bir sayfa sonuçta fakat içerisi backlink ağırlıklıdır.

So, seo paketleri içerisinde neler olmalıdır ?

 • -On page seo
 • -Webmaster tools kurulum
 • -Pazar analiz
 • -Rekabet Analiz (içerik,iç bağlantı,dış bağlantı,otorite puanları vs.)
 • -Anahtar kelime planlama
 • -Backlink danışmanlığı

Yukarıda madde madde açıkladığım detaylar bir seo paketi içerisinde olmazsa hiçbir faydası yoktur ancak burada rekabet ve anahtar kelime ve sayfa büyüklüğü gelişirilecek olan çalışmayıda büyütüyor. Bu bir SEO paketi’dir. Bu paket ile seo analiz ve seo gerekliliklerini yerine getirmiş olursunuz ve backlink paketleri ile otorite puanlarınızı yükseltmeye devam edebilirsiniz.

Backlink nedir? On,off page linkbuilding

Selamlar, google bot’u burda ise konuya başlıyorum. Ve bu yazımı backlink paketleri sayfama şimdiden bağladım ancak bunun için url eklemem gerekecek mi ? – Evet . – Ok, ekliyorum hemen.

Birşey daha sormak istiyorum kalın olayını? – Bitir. Ok. So başlıyoruz yazımızı backlink paketleri sayfamıza bağladık artık bu yazımızın dinamizmi o sayfamın dinamizmine eklenecektir bu bir on page buildingdir. Backlink tam olarak bu değildir ama mantık tam olarak bumudur ! – Olabilir. – Ok.

Backlink nasıl geliştirilmelidir ? -H2 ne durumda gobot – Başlık. -Ok.

Arkadaşlar tabikide hacklink olayını tamamen unutun çünkü insanın içine ve kişiliğine karakterine falan saçmalık değil uzun kısa buradaki tetiklemeleri tutabilmeniz için ben olmanız gerekir yoksa yönetemezsiniz. İnanın hiç gerek yok birde inanılmaz yabancı olsun vs düzgün ve tertemiz bir backlink inşaa etmek gerekir. Ancak bunu yapacağız ama nerede diye soranları duar gibiyim .So, önce profil açıp website url si ekleyip kaçmayın arkadaşlar. Sayfanızı adam gibi inşaa edin.

R10.com da seo paketleri satılıyor, backlink vs, https://www.r10.net/sosyal-backlink-paketleri/ buyrun buradan inceleybilirsiniz, adam pingleme yazmış, ! Ne pingi dostum.

Neyse öncelik ile linkbuilding çok ayrı bir deneyim gerektirir. Sosyal medya hesaplarında eklenen url ile hiç birşey kazanamazsınız. Ancak rekabetsiz sektörler için işe yarayacaktır. Peki ne yapmalıyız ? Ok

Not. comment backlink sonu olmayan bir yol arkadaşlar uzak durun r10.com da satılıyor. Senden sonrasını göremediğin hiç bir yolculuk doğru değildir. (uzak durun)

Nasıl backlink ? Nerede bu backlinks ?

Arkadaşlar öncelikle backlink almak için backlink alma zamanının gelmesi için , websayfanızın tüm içerik ve sayfa düzenlemeleri geliştirilmiş ve tabiki websayfanızın iç dinamikleri url yapıları ve içerikler anahtar kelime planı merkezinde geliştirilmiş olmalıdır. İç bağlantı ile dış bağlantı beraber gelişsin.

(Aga alın bi domain sadece domain, https yapın veya yapmayın linkleyin, linkleyin ne bulursanız, sonra ana domaininize 301 yönlendirme yapın ! Search console ‘dan onay bile vermeyin. htacces dosyasına bile gerek yok cpanelden redirect üzerinden yapabilirsiniz. Tamam. Kendimi cem uzan gibi hissettim.Gerçekten yaşamsal birşeyler inşaa ediyorsanız, sonunu düşünmelisiniz. Doğru adımlar ile ilerlemelisiniz.R10.com dan uzak durmalısınız.

Yani iç bağlantı dahi bitmiş olsa en azından %60 websitenizin ne olduğu ve dinamikleri ortaya çıkmalıdır ki dışarıdan aldığınız bağlantı puan ı websiteniz ile çarpışarak daha yüksek bir puanlama kazansın. So bitiriyorum, bende artık seocu gibi davranıp anlatmıyorum .

Profile backlink;

Ancak adam gibi profil oluşturmanız hakkınızda resimler paylaşımlar gerekmektedir, yalnızca profil açarak website url bölümüne ekleme yapmanız size minimal rekabetsiz pazarlarda puan sağlayacaktır.

Forum Konu/Comment Backlink;

Arkadaşlar yukarıda comment backlink kin korkunç olduğundan bahsettim edu gov comment ee sonra altında binlerce eklenecek ve binlerce eklenmiş vs forumlar en azından sağlıklı bölgelerdir ancak onuda forum backlink yani forum a giriş yaptıktan sonra websiteniz ile alakalı kategorileri bulup orada paylaşım veya yorum yapmanız gerekmektedir.

Social bağlar;

Paylaşımlar en son önce profillerinizi gerçekten bir profil gibi oluşturduktan sonra paylaşım ve #hastag yöntemi ile bir websitenize nasıl önem gösteriyrsanız içerikten resimlere bu şekilde değer verilmelidir.

B-Links

Blog backlinkler, aslında hepsi birbirine bağlı gibi demi ! Profil çok iyi oluşturulmalı içerikler hakkımızda, paylaşımlarınız yani aktif kullanmayacağınız yada kullanılmayan hiç bir yukarıdaki modeller tabikide fayda sağlayacaktır. Nedir yani ! SEO . HERKES YAPABİLİYOR ! MANTIK .. SEO.. yani interneti güzel ve verimli kılmak için daha fazla boş beleş gürültü değilde ! gerçekten her platformun değerini ve hacmini kullanarak … vs

Ve geldik sona ! herkes bilmez . bende söylemiyorum.

SEO analizi nasıl yapılır, iç ve dış sayfalar

Selamlar, bugun sizlere seo analizi hakkında bilgiler paylaşmaya çalışacağım.Websitelerinizin seo analizlerini yaparken nerelere dikkat etmelisiniz, hangi noktalar üzerinde zaman harcamalısınız bu konuları aktarmaya çalışacağım.

Sayfa içi seo analizi

Websitelerinizin iç sayfalarını geliştirirken çok dikkat etmelisiniz, geliştireceğiniz içerikler’den url yapılarına, url yapılarının kendi arasında kurdukları url işbirlikteliklerine kadar alaka düzeyi yüksek çalışmalar olduğundan emin olmalısınız.

Title description;

Websitelerinizin iç sayfalarının seo analizini yaparken öncelikle title ve descriptionlarını mercek altına alarak, doğru bir çalışma olduğundan emin olmalısınız.Wordpress alt yapı kullanıyorsanız, yoast seo size bu konuda oldukça yardımcı olmaktadır. Başlık ve açıklamalarınızda kullanacağınız anahtar kelimeler daha önce planlanmış olmalıdır. Planlanan bu anatar kelimeler üzerinden kuracağınız title ve description’lar direk olarak sıralamalarınızı etkileyecek bir çalışmadır.

İçerik detayları;

Sayfalarınızın title description ile temas kuracağı dinamik noktası olan içerikler, hayati önlem taşımaktadır.Kullanıcı bu içerikler ile sayfanızda zaman geçirmekte olup aradıkları bilgi veya detayı bu paylaşım aracılığı ile öğrenmektedir. İçeriklerinizin kullanıcıların ilgisini çekmesi için kullanıcıların aradıkları veya farklı websayfalarında bulamadıkları alakalı ve aranma ile etkileşime geçirebilecek bilgiler içermelidir.

Sayfalar arası bağlantılar ;

Her sayfa kendi başına bir otorite derecesi temsil etmektedir, bu demek oluyor ki sayfalar arasında kuracağınız bağlantı inşaası otorite derecenizi arttırmak için en iyi yöntemdir. Sayfalar arası kuracağınız bağlantı köprüleri çok dikkatli planlanmaldır. Bir sayfadan başka bir sayfaya giden bağlantı veya sayfalar arasında kuracağınız bağlantı websitelerinizin on page seo otorite derecesini arttırakta olup ne kadar kaliteli bağlantı birlikteliği geliştirirseniz dereceniz ve daha sonra gerçekleştireceğiniz off page seo çalışmalarında fayda sağlayacaktır.

Resim optimizasyonlar;

Kullandığınız resimler içerikleriniz’in nerede ise ne anlatmak istediğini anlatan paylaşımlar, olmalıdır ve optimizasyonları, ölçü ve kayıt isimler oldukça önemlidir, burada anahtar kelime merkezli geliştireceğiniz resim alt metin’leri seo puanlamanızı arttıracak ve kullanıcıların anlama ve içerik ile etkileşimini arttırmada önemli bir rol oynayacaktır.

Sayfa dışı seo analizi

Websitelerinize farklı sayfalar üzerinde geliştirilen çalışmalar arama görünürlüğünüzü etkileyen faktörlerin başında gelmektedir. Dikkatli bir analiz ve sürekli takip sizlere seo çalışmalarınızda tam kontrolü sağlayacaktır.

Bağlantı kontrol

Websitelerinize gelen bağlantılar arama ağında görünürlüğünüzü arttıran en önemli kriterlerdir.Doğru geliştirilmiş bir sayfa içi seo sonunda uygulanacak bu işlem ile websiteleriniz hızlı ve kaliteli bir yükselme yaşayacak ve burada ki bağlantı analizi iyi veya kötü bağlantılarınızı tespit etmede size fayda sağlayacaktır.Websitelerinize gelen kötü amaçlı bağlantı çalışmaları sıralamalarınızı kötü yönde etkileyebilir ve sıralamaya girmemenizi veya geri pozisyona düşmenizi sağlar. Bağlantılarınızı sık sık kontrol etmeniz gerekir, ahrefs ile bu analizleri rahatlık ile yapabilirsiniz.

SEO nerede başlar ve biter ? Anahtar temaslar!

Herkese selamlar, bugun artık başlık geliştirirken bir cümle gibi her kelime’nin büyük harf ile başlamasını sonlandırıyorum. Tekrar merhaba, arkadaşlar bugun sizler ile seo’nun nerede ve nasıl başladığı ve nerede ve nasıl sonuçlandığı üzerine bir yazı paylaşmak istiyorum.

Bugun ki konumuz başlangıç ve bitiş noktaları. Arkadaşlar seo, kafada başlar ve kafada biter. Nasııııl ? Diye bir ses duyar gibi olmuyorum fakat, bu konu gerçekten böyledir seo öncelikle kafada planlanır ve google aramalarında görünürlüğünüz ve sıralamalarınız oluşmaya başladıkça kafaya tekrar güncellenerek çıktı girdi yapar ve tekrar kafada gelişmeye başlar ancak bu 2 aynı kafa’nın arasında neler olur ! Konuyu unuttum.

Ok. So, websitelerimizin iç tasarımını gerçekleştirmeden önce iyi bir anahtar kelime planlaması geliştirmiş olmamız gerekiyor, bunun için google adwords keyword planner’ı ücretsiz olarak kullanabilirsiniz, veya üşenmeyeceğim ve yazacağım. Semrush veya ahrefs gibi seo araçları kullanabilirsiniz. Papara,ziraat bankası veya garanti bankası kullanıyorsunuz (hesap kartı olabilir ) sanal kart oluşturarak, semrush 15 günlük deneme sürümünü ücretsiz olarak alabilir ve daha sonra 15 günün bitiminde sanal kartınızı kapatabilirsiniz. Ahrefs deneme sürümünü kapattığı için 99 dolar minumum ödemeniz gerekecektir.

Anahtar kelime kümeleri

So, anahtar kelime planlar’ken hacimleri merkez’e alarak kendinize küçük şemalar çizmelisiniz, bu şemalar size anahtar kelime grublarını oluşturmak için harika bir ayrıştırıcı olacaktır. Anahtar kelimelerinizi ”sıralı eşleşme” merkezinde geliştirmeli ve belli aralıklarda anatar kelime sayısı değil ancak ”toplam anahtar kelime hacimleri” belli bir dengede olmalıdır.

Anahtar içerikler geliştirme

Anahtar kelime grublarınızı geliştirdikten sonra elinizde belli grublar’da kelimeler ve bunların hacimleri olacağından dolayı, bu grubları ayrı ayrı değerlendirmelisiniz. Anahta kelime grubu merkezinde içeriklerinizi geliştirirken, bir kullanıcı gibi düşünmeli ve kullanıcıların ilgi,alakası ve sorunları üzerinden geliştirdiğiniz bu içerikler gerçekten doğal ve optimize edilmiş olmalıdır.

Anahtar url yapıları

Websayfalarınızın url yapıları oldukça önemlidir, bir nevi kanallar diyebileceğimiz bu alan çok dikkatli geliştirilmelidir. O yüzden linkbuilding ciddi bir iştir, bir websayfası geliştirirken url yapıs ne kadar önemli ise bir url nin başla bir url ile teması yani bağlantı bütünlüğü stratejiside okadar değerli ve önemlidir.Url yapılarımızı anahtar kelimeler ve aranma hacimleri üzerinden geliştirmek doğru bir yol olacaktır.

İç bağlantı şeması

Arkadaşlar işte geldik en kritik noktaya ! Burası çok değerli, yukarıda da belirtiğim gibi url yapısı ne kadar önemli ise sayfaların birbirleri ile geliştireceği iç bağlantı inşaası okadar önemlidir. Burada anahtar kelime grublarına inerek, birbirleri ile alakalı olan anahtar kelime grubları üzerinden geliştirilen sayfaların birbirleri ile bağlantı inşaası geliştirmesi en doğru seçenek olacaktır. Burası çok ince düşünülmeli, planlanmalı ve geliştirilmelidir.

Dış bağlantı temasları

Son aşamaya gelmeden artık sayfalarımızın birbirleri ile geliştirikleri harika bağlantıların yarattığı iç güç ve kullanıcıların sorunları ve alakaları ile alakalı ve hacimleri olan anahtar kelimeler üzerinden geliştirilen içeriklerin dış bağlantı temasları ile güçlü bir otoriter konuma geçmesini sağlayacak hamle ! Geliştirilecek olan dış bağlantı inşaası ile mümkündür ! Artık anahtar kelimeler ve +anahtar kelimeler google aramalarında kendilerine sıralamalar kazanmaya başlamıştır bile.

Seo sayfaları, rakipler ve denge

Son aşama tekrar kafaya gelerek artık, websitenizi takip ederken, backlink analizlerinizi gerçekleştirirken rakiplerinizi takip ederken, google aramalarını sürekli anahtar kelimeleriniz ve pozisyonları rakipler ve pozisyonları derkeeen ! Pazar ve güç arasındaki köprü kafanızda kurulur. Ve bu aşamadan sonra seo’yu kafanıza tekrar çıktı girdi yaparak bilirsiniz ki ! Denge derecesi nedir. Bu aşamadan sonra kafanızda bir aralık oluşur ve bu aralıkla seo çalışmalarınızı sürdürmeye devam edebilirsiniz. Bol şanslar, şampiyon.

Türkiye’nin İlk Linkbuilding Ajansı. +DIGITAL

Herkese selamlar, bugun sizler ile aslında bildiğiniz ama gene detaylandırılmayan bir konu üzerine bir şeyler paylaşacağım. Linkbuilding ajansı veya ajansları neler yapar ? SEO ile alakaları nedir, Türkiye’de linkbuilding ajansı varmıdır ? Hadi gelin hepberaber bu konu üzerine bildiklerimizi güncelleyelim.

Türkiye’deki linkbuilding ajans boşluğunu dolduran tek firma artsandigital.com‘dur. Sizlere linkbuilding yani off page seo alanında geniş bir backlink ağı ve bir çok backlink modeli geliştiriyoruz ? Backlink paketleri satan firmalar tam olarak linkbuilding ajansı diyebilirmiyiz ? Bunu hiç düşünmeye bile gerek yok tek tip backlink hizmeti veren firmalar tabikide linkbuilding ajansı değildir.

Neler Yaparız ?

Öcelikle websitelerin ahrefs seo tool aracılığı ile analizini gerçekleştiriliyor. Bu analiz ile beraber websitenizin tüm detayları ortaya çıkıyor. Websitelerinizin backlink geçmişleri , yeni backlinkler, referans veren domainler ve kırık backlinkler detaylı bir şekilde incelenir. Sizlere bağlantı veren websiteler arasında kalitesiz ve kötü olanlar red bağlantı olarak search console aracılığı ile google’a bildirilir. Bu şekilde öncelikle websitelerinize gelen dış bağlantılar analiz edilir ve şekillendirilir.

On Page Linkbuilding ve İçerik

Daha sonra anahtar kelime merkezli iç bağlantılarınız analiz edilerek, yeni bir grafik çizilir bu grafik nasıl bir off page seo, yani linkbuilding geliştireceğiniz ile tamamen doğru orantılıdır. Sayfalar belirlenir ve kendi aralarında dış bağlantı stratejisine hazır bir şekilde on page linkbuilding çalışması gerçekleştirilir.

On page link building ile hangi anahtar kelime grubları hedeflenecek ve bu gruba uygun içerik geliştirme yönlendirmeleri tarafınıza iletilerek artık güç bölgesi olan off page seo çalışmalar başlatılır. Sizlere nasıl ve hangi modellerde backlink hizmeti verebiliriz, bunları madde madde olarak açıklayacağım.

 • Yüksek DA ve PA Backlink (+60 DA )
 • Hit Değeri Yüksek Websiteler (+10k,+150K )
 • PBN Çalışmalar ( Personality Domain Link )
 • Blog Websiteleri
 • Comment Backlink ( +70 DA )

Yukarıdaki çalışmalar bütününü sizler için gerçekleştiren firmalara linkbuilding ajansı denir Bu tarz çalışmaları Türkiye’de tam olarak yapan gerçekten. Dünyada ise bu alan hindistan üzerinden gerçekleştirilmektedir. Sizler’e Türkiye’nin ilk linkbuilding ajansı hizmeti veren bir firma olarak elimizden gelen tüm bilgi ve deneyimi paylaşmaya hazırız. Bol şanslar, Şampiyon.

Sayfa Dışı SEO ( Off Page SEO ) Modelleme

Herkese selamlar, bugun sizlere herzaman olduğu bilinen fakat detaylandırılmayan bir konuyu aktarmayaca çalışacağım. Sayfa dışı seo çalışmalarınız ile detaylı ilgilenmez ve geliştirmezseniz google aramalarında sıralamaya girmeniz mümkün değildir.

Nedir bu sayfa dışı seo ? Sayfa dışı seo, websitelerinizin farklı webiteler üzerinden geliştireceği lin işbirliktelikleridir. Olmazsa olmaz çalışma bütünüdür. Websitenizin tüm on page seo yani sayfa içi seo çalışmalarınızı tamamladığınızda ! Artık ihtiyaç duyduğunuz çalışma bütünüdür.

Nasıl Websiteler İle Link İşbirlikteliği Yapmalısınız ?

Arkadaşlar burada geliştirmeniz gereken link inşaası gerçekten değerlidir, burada kontrollü bir off page seo çalışması kısa sürede size pozisyon kazandıracaktır. Ancak kalıcılı bir sıralama için doğru stratejiler geliştirmeli iyi bir linkbuilding grafiği çizmelisiniz.

Nasıl mı ? Öncelikle kendi kişisel websitelerinizi geliştirebilirsiniz. Bunlara PBN link ismi verilmiştir. Ücretsiz blog siteleri aracılığı ile kalıcı ve kendi kontrolünüzde olan bir backlink çalışması geliştirebilir ve paylaşımlarınızı bu blog sitelerinde ek olarak paylaşarak veya yeni paylaşımlar gerçekleştirere organik backlink modelleyebilirsiz.Bunların dışında bizim ile iletişime geçerek yüksek DA,PA ve Hit değerli backlink satın alabilir çok kısa sürede anahtar kelimelerinizdekü yükselişi görebilirsiniz.

Off Page SEO Olmadan Olmaz Mı ?

Arkadaşlar şunu çok iyi anlamalısınız, linkbuilding çalışması gerçekleşmemiş hiçbir site arama motorlarında sıralamaya giremez, bu mumkün değildir, bunun için doğru ve işi gerçekten bilen linkbuilding ajansları ile çalışmalısınız, seo paketleri ve backlink paketleri sayfamızı incelediğinizde göreceksiniz ki birbirinden farklı seçeneklerde ve değerlerde link hizmeti vermekteyiz, bizim ile iletişime geçerek daha detaylı bilgi alalabilirsiniz. Sizlere bir çok farklı backlink model hizmeti sağlamaktayız.

SEO Paketi Nedir ? Backlink Paket Fiyatları

Herkese selamlar, bugun sizlere seo paketi nedir ve seo paketleri websitenize faydaları nelerdir ? Bu konu hakkında bilgi aktarmaya çalışağım ve bunun ile beraber backlink paketleri hakkında bilgi vermeye çalışacağım. Hadi başlayalım.

SEO Paketleri, aslında seo hizmeti çalışmalarının bütünüdür. Bu paketlerde yapılacak olan çalışmalar tek tek madde olarak açıklanmıştır. Örnek olarak bir seo paketi incelediğimizde ! içerisinde ;

On page seo yani sayfa içi seo çalışmaları, bunun ne demek olduğunu bilmediğinizi düşünürsek, websitenizdeki sayfaların title,description, anahtar kelime planlama, içerik ve on page linkbuidling çalışmalarıdır.

Bu paketlerin içerisinde eklenecek olan backlink paketleri, kurulacak olan webmaster tools ‘lar ve işlem sürecinde sizlere gönderilecek rapor’lar, hangi seo tools aracılığı ile gönderileceği, anahtar kelime planlama, nasıl ve ne aralıkla geliştirilecek olan seo çalışması, içerik desteğidir.

Daha sonra off page seo yani sayfa dışında geliştirilecek olan bağlantı işbirliktelikleri veya oluşturulacak olan size ait blog siteleri. Bu blog sitelerinde paylaşılacak olan post’lar bu şekilde seo paketleri sizler için yapılması gereken ve yapılacak çalışmalar bütünüdür ! Tabiki de seo paketi alabilir ve buna ek olarak backlink paketleri ile seo çalışmalarınızı kendiniz bir seo yöneticisi gibi inşaa edebilirsiniz !

SEO ve Backlink Paketleri ile Kendi Websitenizin Geliştiricisi Olun

Tekrar bir örnek ile açıklayacağım ! Websitemiz üzerinden seo paketleri sayfasını açınız, ve buradan websiteniz için öncelikle hangi eksikleri olduğunu tespit ederek kendinize bir seo paketi seçimi gerçekleştirdiğinizi varsayalım ! Bu paketteki işlemleri tamamlandıktan sonra backlink paketleri sayfamızı açarak anahtar kelime odaklı backlink geliştirebilir ve anahtar kelime planlamasını genişleterek backlink inşaası yapmaya devam edebilirsiniz. ! Oldukça basit. Bol şanslar şampiyon.

SEO Uyumlu Link,Kullanıcı Uyumlu İçerik Nasıl Geliştirilmelidir ?

Herkese selamlar, bugun sizlere aslında son zamanlarda çıkan ;” Google güncelleniyor ” vs gibi. Aslında bunun için bu güncellemeyi beklemenize hiç gerek yoktu. Gerçekten doğru bir seo çalışması gerçekleştirmek ve kalıcı bir şekilde kullanıcılarınızla etkileşimde kalmaya devam etmek istiyorsanız ! Yapmanız gereken kullanıcılarınızın sorunlarını ve aradıkları terimler arasında bir grafik oluşturmaktır.

SEO uyumlu makele, SEO uyumlu vs vs, ” okey ancak burada kullanıcı uyumlu içeriklere odaklanarak SEO uyumlu link grafiği geliştirmelisiniz.Kullanıcılar , anahtar kelime ile başlayan içerikler ile değil ne aradığı ve hangi sorunlar ile karşılaştığını iyi tespit eden ve bu boşluğu dolduran websiteler ile iletişim kurarak , website ve kendi aralarında bir etkileşimin oluşmasını sağlarlar. Bir youtube video’su gibi düşünebilirsiniz, bunu açıklamıyorum bile oldukça basit.

SEO Uyumlu Link Grafiği

Burada kullanıcılar için geliştirdiğiniz içerikler’in aynı off page seo’da gerçekleştirmek için planladığınız stratejiler gibi ; alakalı ,veya sektörel linkbuilding çalışmalarını herkes bilir, burada yazılar arasında alaka düzeyi merkezinde üzerinden modellenecek iç linkleme çalışmaları ile, anahtar kelime grublar’ının dinamik optimizasyonlarını yükseltmiş ve otoriter bir ağa dönüştürmüş olursunuz.

SO, kullanıcılar’ın aradıkları ve diğer website ziyaretlerinde yaşadıkları sorunları iyi tespit edebilirseniz, bu boşluk hacmini geliştirdiğiniz içerik ile kullanıcı etkileşimlerini arttırarak geliştireceğiniz diğer yazılar arasında birbirleri ile alaka düzeyi yüksek iç link modellemesi ve ardından geliştireceğiniz off page seo çalışmaları ile , hızlı ve kalıcı yükselmeniz kaçınılmazdır. Bol şanslar, şampiyon.

+DIGITAL ile Yüksek DA ve PA, HIT Değerli Linkbuilding Planlayın.

Herkese selamlar, google aramaların’da google adwords‘den daha hızlı 1.sayfaya gelmek istiyorsanız, bu mümkün değildir. Ancak Google adwords olmasada , 2 haftalık bir sürede sıralamanızı yükseltmek ve hit kazanmak istiyorsanız, bu mümkündür.

Burada hedeflemeniz gereken anahtar kelimelerin sayısını azaltarak ! yani ; 2 veya 3 en yüksek hacimli anahtar kelimeleri hedefleyerek. Geliştirdiğiniz planlamanın dışına çıkmadan, güzel ve kullanıcı etkilişemini arttıracak içerik geliştirme ve geliştirilen, iç link grafik çizimi ardından çalışmalarınızın off page seo bölgesi ile ilgilenmeye başlayabilirsiniz..

Bu tarz geliştirilen çalışmalar’da kullanmanız gereken link otorite ve sayfa değerleri ve hit aralıkları oldukça önemlidir. DA,PA +50 ve DOMAIN HIT değerli olmalıdır. 20 adet’lik, başlangıç link building stratejisi ile ile aşama’yı sonlandırabilirsiniz.

Yüksek Hit Değeri

Arkadaşlar burada; domain trafiğinden daha önemli bir konu varsa oda sayfaların aldığı trafiklerdir. Bu tarz sayfalardan geliştireceğiniz link işbirliktelikleri ile anahtar kelime grubunuzun toplam aranma hacmi ve sayfalardan gelen trafik hacimleri bir birbirleri ile doğru orantılıdır. Daha detaylı bilgiler için lütfen iletişime geçin.

keep it +DIGITAL.

28 Günde Yükselmek, HITECH SEO

Herkese selamlar, aldığınız SEO geri dönüşlerinde sizlere vaad edilen 3ay ile başlayıp 24 aya kadar süren bu yolculukta başarının neredeyse kesin olmadığını biliyormuydunuz ? SEO çalışmalarınızda nasıl bir yol izlemelisiniz ki bu kadar süre beklemeden organik trafik ile etikişime geçebilirsiniz.

Gelin beraber öğrenelim ! Sizlere bu konuda kesin ve sonuç odaklı olacak olan SEO çalışmalarından bahsetmek istiyorum. Şimdi öğrenmeye hepberaber başlayalım.

Öncelikle domain yaşı çok yeni olmamalı aslında olmasıda çok sorun değil ufak bir otoriter çalışma ile buradaki açığınızı kapatabiliriz,. Hangi anahtar kelime grubunda yükselmek istediğinizi biliyorsanız, sizlere kısa bir çalışma ile ücretsiz olarak anahtar kelime grup planlamasını gerçekleştiriyoruz, bu anahtar kelime grubu ile alakalı içerik geliştirme yani sayfaların gelişim sürecini başlatarak iç bağlantı inşaa çalışmalarını yürütürken, eksik olan diğer sayfaların optimizasyonu gerçekleştiriyoruz.

Otorite Yükseltici

Bu çalışmalar ilerlerken background da search console ve dmca kayıtları ve ilk otoriter off page seo çalışmanızın düğmesine basıyoruz.Artık websitenizde yayınlanan herhangi bir sayfa ve içerik veya bu sayfalarda bulunan anahtar kelime ağırlığı yani arama motorunda ki pozisyon alma değerini yükseltiyoruz. Hemen ardından gerekli iç optimizasyonları revize ederken off page seo çalışmalarnızı geliştirmeye devam ediyoruz. Şimdi başarmaya başlayabilirsin, şampiyon.

× Bizimle Sohbet Edin