Büyük e-ticaret portalları ve rekabet

Eyl 22, 2022 SEO

SO, arkadaşlar, google bot burdamı ? – Yes sir, lets get …. Arkadaşlar ürünlerinizi satmak istediğiniz anahtar kelimeleri incelediniz ve, hepsiburada,sahibinden,n11 vs ne yapmanız gerekiyor ? Evet oralarda birer mağaza açarak en baştan kaybetmeyi deneyebilirsiniz.

Ancak bu portalların kategorileri ile sizin tüm çalışmalarınız so, arkadaşlar böyle pazarlarda öncelikle sakin olmalısınız, hemen google ads reklamları ile öncelikle br psikolojik üstünliğe geçebilir ve kafanızı biraz serbest bırakmamalısınız, aynı anda seo çalışmalaırna başlamalı ve yapabildiğiniz ne varsa yapmalısınız, artık 1.sayfaya girmiş ve rekabet bu büyük portallar ile dib dibe bir şekilde yaşanmaya başladı ise , bundan sonra yapacağınız tek şey yavaş bir inşaa ve anahtar kelime grubunuzu genişletmek ve zaman ile bu portalları geçebilirsiniz.

Bu portalların kategorileri ve kazandıkları tek şey hit üzerinden ve sattıkları ürünler vs kontrollerden geçmeyen yani akıllı bir müşteri zaman ile sizi keşfederecke kullanıcı deneyiminizin kullanıcıların kullanıcı ziyaretlerinin kullanıcıların sizi ve ürünlerinizi keşfetmesi ile zaman hafıza ve etkileşim sizleri artık portalların önüne geçirecektir. Çünkü bu tarz portallar ile akışverişin yapılamacağı ürünler vardır, örnek olarak akustik panel ! Bu tarz ürünler ve ürün detayları hepsiburada.com dan alınabilcek kadar basit ve detaysız ürünler değildir burada zaman ile çalışmalarınızı genişletmek ve kullanıcıların sizi keşfetmesi ve etkileşimin tam olarak anlaşılması ile websiteniz artık portallardan daha değerli olacaktır.

× Bizimle Sohbet Edin