Çatı ve Duvar Tabela Hizmetleri

Çatı ve duvar tabelası genel olarak diğer tabela ölçülerine göre daha farklı tasarlanır. Çatı ve duvar tabelalarının ölçüleri genel olarak çok uzaktan fark edilmesi ve yüksek yerde olduğu için büyük ölçülerde yaptırılması gereken bir tabela modelidir. Daha fazla alana ve kişiye hitap edebilmek için genellikle yüksek binaların üzerine monte edilen Çatı Tabelası, yüksek binalar arasında kaybolmuş işletmeler için akıllı bir seçimdir.

Çatı tabelası yaptıracak firma veya işletmenin ilk önce tabelanın konulması gereken yer hakkında fizibilite çalışması yapması gerekmektedir. Diğer tabelalara göre daha fazla rüzgâr alması çatı ve duvar tabelalarının montajının çok dikkatli yapılmasını gerektirmektedir. Çatı ve duvar tabelasında kullanılacak harflerin yüksekliği; binanın kat sayısı, tabelanın okunması gereken mesafe, tabela zemin ölçüleri vb. unsurlar göz önünde bulundurularak hesaplanmaktadır. Bu nedenle çatı ve duvar tabelalarının okunması gereken yerden binanın fotoğrafının çekilmesi ve görsel tasarımın buna göre yapılması gerekmektedir.

Çatı ve duvar tabelaları görkemli yapısı ve yüksekte olması sebebiyle karmaşık yapılaşma içerisinde işletmenizin kolaylıkla fark edilmesini sağlar. Genellikle işlek otoyollarda, yüksek kesimlerde bulunan şirketlerin kullandığı çatı ve duvar tabelaların büyük titizlik ile tasarlanıp monte edilmesi gerekir. Fark edilmesi için genellikle büyük boyutlarda imalatı yapılan çatı ve duvar tabelalarının, rüzgâra ve diğer zarar verici harici etmenlere karşı dayanıklı olması gerekir.

İşletmenizin büyüklüğünü göstermenin en dikkat çekici yolu

Günümüzde pazarlama stratejilerinin en başında gelen reklamı sizler için 7-24 kesintisiz bir şekilde yapan, işletmenizin gücünü ve faaliyet alanını en iyi şekilde yansıtan çatı ve duvar tabela hizmetini sizlerin beğenisine sunuyoruz. Tasarım ekibimizin özgün tasarımları ve kaliteli işçiliğimiz ile işletmenizin gücünü ve markanızı yansıtan her konumdan kolayca fark edilebilir çatı ve duvar tabelalarını sizler için tasarlıyor ve üretiyoruz.

Artsan ahşap tabela modellerinden eskitme tabelalarına, ışıksız tabeladan, kayan yazı tabelalarına, ışıklı tabelalardan, uyarı ve eskitme tabelalarına ve dönemin en çok tercih edilen çatı tabela ve duvar tabela modellerine kadar onlarca, yüzlerce model sunarak, seçiminizi doğru ve en iyi şekilde yapmanız için yardımcı olur.