• Ücretsiz SEO Danışmanlığı
Skype/ E-Mail
[email protected]
Canlı Destek

Comment Backlink Modelleme’lerinin Zararları

Haz 18, 2022 Backlink, SEO

Herkese selamlar, bugun sizlere comment backlink üzerine birşeyler paylaşmak istiyorum, comment backlinklerin çıkışları, isim , email, websitesi ve yorum bölümü olarak ayrılmış olup, isim bölümüne anahtar kelimenizi ve websitesi bölümüne internet site url adresinizi yazarak ingilizce veya başka bir dil olan websitesine, aynı dil veya farklı dilde yorum bırakarak kazanabilirsiniz.

Bu şekilde websiteler oldukça kolay keşfedilebilir, eğer bir ahrefs sahibi iseniz, bu tarz link alan websitelerini keşfederek link takibi ile genil bir data ya sahip olabilirsiniz, so fakat bu tarz comment bakclink ler kontrol edilebilir bakclink yöntemi değildir.

Sizlerden sonra 1000 lerce hatta 10.000 lerce yorum backlink alan websiteler ve alakasız websiteler , anahtar kelimeler, içerikler, dil uyumsuzluğu derken backlink aldığınız website çöplüğe dönüşmüş olabilir, o yüzden bu tarz linkler almak çok fazla doğru olmadığını düşünmekteyiz.

Aynı şekilde social platformlardan alınan profil linklerinde rekabet olan veya temiz algoritmalara sahip pazarlada etkisinde çok zararı olacağını düşünebilirsiniz, seo kelimesinde 1.sayfaya gelip daha sonra kaybolan bir çok websitesi vardır, buradaki ana temel içerik merkezli seo geliştirmemeleridir, buradaki amaç gerçekten sektörün veya algoritmanın yada pazarın açıklarını keşfetmeniz ve o bölgelere giren kullanıcıları kazanmanızdır, ancak bu şekilde kalıcı bir başarı elde edebilirsiniz. Teşekürler.

One thought on “Comment Backlink Modelleme’lerinin Zararları”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.