ileri teknoloji dijital baskı

gelişmiş makina parkurumuz ve gelişen teknoloji ile uyumlu gelişim sürecimiz.

one way vision uygulama

firmala’rınız dışarıdan nasıl görünüyor ? delikli folyo ile siz içeriden dışarıyı görebilirken, dış taraftan sizin yalnızca reklamınızı görsünler.

rocket bilboard

kullandığımız avrupa branda ürünleri ile dışarıda reklamlarınız hiç bozulmadan uzun süre dayanabilir.

afiş

istediğiniz yere rahatlıkla kendinizin dahi takabileceği kolay kullanım dijital baskı ürünü.

outdoor

açık hava reklamcılık faliyetlerinin et etkili çalışmalarını beraber yürütebiliriz.

Dijital Baskı Sistemleri Hizmeti

Dijital baskı sistemleri, elektronik ortamda hazırlanmış tasarım ve fotoğrafların, gelişmiş baskı teknolojileri sayesinde, el değmeden, kaliteli ve hızlı bir şekilde yapıldığı bir baskı tekniğidir. Geleneksel baskı yöntemlerine göre dijital baskı sistemleri ile sayfa başına daha çok ürün alınabilir. Bu özelliği nedeniyle oldukça ekonomiktir ve yaygın olarak kullanılmaktadır. Dijital baskı sistemlerinde kullanılacak tasarımlar, Photoshop ve Corel gibi bilgisayar programları ile hazırlanabilir.

Hava şartlarına karşı uzun süreli dayanıklılık sağlayan solvent bazlı boya kullanılan dijital baskı sistemleri ile tanıtım ve duyuru amaçlı kullanılan billboard, tabela, afiş vb. gibi reklam ürünleri hazırlanmaktadır. Pek çok baskı tekniğini hız ve kalite açısından geride bırakan dijital baskı sistemleri aynı zamanda baskı işleminde boyut sınırlandırmasını da ortadan kaldırmıştır.  Düşük maliyeti, yüksek hızı ve tasarım özgünlüğü nedeniyle dijital baskı sistemleri sıklıkla tercih edilen baskı sistemleri arasında yer edinmiştir.

Reklamınızı yapmanın en modern yolu

Günümüzde pazarlama stratejilerinin en başında gelen reklamı sizler için oldukça şık ve modern bir şekilde yapan, işletmenizin ve markanızın gücünü en pratik şekilde yansıtan dijital baskı sistemleri hizmetini sizlerin beğenisine sunuyoruz. Tasarım ekibimizin özgün tasarımları ve kaliteli işçiliğimiz ile işletmenizin gücünü ve markanızı yansıtan oldukça etkili bir reklam aracı olan dijital baskı sistemleri hizmetini sizler için tasarlıyor ve üretiyoruz.

Artsan ahşap tabela modellerinden eskitme tabelalarına, ışıksız tabeladan, kayan yazı tabelalarına, ışıklı tabelalardan, uyarı ve eskitme tabelalarına ve dönemin en çok tercih edilen dijital baskı sistemleri modellerine kadar onlarca, yüzlerce model sunarak, seçiminizi doğru ve en iyi şekilde yapmanız için yardımcı olur.

Artsan olarak kartvizit ile beraber firmalarınızın tüm tabela ve dijital baskı işlemlerini gerçekleştirebilir ve display ürünler, promoson ürünleri, kutu ambalaj ve webtasarım hizmetini sağlayabiliriz.