roll up banner

85×200 cm, 100×200 cm ve 150×200 cm roll up banner talepleriniz için buradayız.

tanıtım standı

ürün tanıtım karşılama ve dağıtım standı

açılır kapanır a stand

tanıtıtımlarınızı taşınabilir yapabilirsiniz.

akıllı stand

kolay kurulup taşınabilir ve tekrar tekrar kullanabilirsiniz.

X BANNER

roll up banner gibi her ölçüde üretilmektedir.

Roll Up Banner

Roll Up Banner, her türlü tanıtım,organizasyon,özel reklamlar ve fuarlarda en çok tercih edilen reklam ürünlerindendir.Sarmal mekanizmasıyla kolay taşınır ve kolay kurulur.

Roll up bannerlar ekonomik oluşu,görselliği ve kolay taşınabilir olması sebebiyle  en çok tercih edilen display reklam ürünleri arasında yer alır.

Roll up banner paket içeriği alüminyum gövde, boru ve bez çantadan oluşur.

Kullanım Alanları

Roll up bannerlar,gösterişli ve dikkat çeken reklam ürünleri olması nedeyiyle birçok alanda kullanılır.Bunlara örnek verecek olursak;marketler,fuarlar,mağazalar,organizasyonlar,kongre ve toplantı merkezleri gibi pek çok alanda kullanılır.

Ölçüler

Roll up bannerlar,ihtiyacınıza göre farklı ölçülerde mevcuttur.

  • 85×200 cm
  • 100×200 cm
  • 150X200 cm roll up banner ölçüleri bulunur.

Kurulum

Roll up bannerlar  kurulumu ve toplanması kolay olması sebebiyle  genellikle demonte şekilde satışa sunulur.

Roll up bannerlar alüminyum gövdeden oluşmaktadır.Öncelikle ürünün kurulacağı alana banner ayakları yerleştirilir.Daha sonra baskı yüzeyi gövdenin içindeki sarmal mekanizma aracılığıyla çekilir.Yüzey açıldıktan sonra alüminyum gövdede bulunan aparatla banner sabitlenir.

Roll up banner toplanması da tek kişi tarafından kolaylıkla yapılabilir.Bannerin sabitlendiği aparatın çekilmesiyle banner kapanır.Daha sonra kapanan banner sarılarak toplanır.

Tasarım 

Ürün veya markanızın dikkat çekici bir şekilde reklamını yapabilmeniz için tasarım oldukça önemlidir.İsteğiniz doğrultusunda daha etkili tanıtım adına alanında uzman kişilerle size özel tasarım hizmetimiz mevcuttur.

Örümcek Stant

Örümcek stant alüminyum iskeletten ve sert enjeksiyon parçalardan oluşan kurulumu kolay, çantayla taşınabilen bir reklam ürünüdür.

Örümcek Stant Özellikleri 

Örümcek stantlar alüminyum iskelet, banko görevi gören plastik taşıyıcı ve çantasıyla birlikte 3 ana parçadan oluşur.Görsel açıdan dikkat çekici ve estetik durması sebebiyle fuarlarda en çok tercih edilen reklam ürünlerindendir.

Örümcek stantlar uzun ömürlüdür ve birden fazla kez kullanılabilir şekilde üretilmektedir.Bu da örümcek standın en büyük avantajlarından biridir.

Örümcek Stant Kullanım Alanları

Örümcek stantlar kurulum ve taşıma kolaylığı sebebiyle birçok tanıtımda kullanılır.Bunlara örnek verecek olursak;  tüm ürün tanıtımlarında, mağazalarda, alışveriş merkezlerinde, konferanslarda, toplantı ve davet salonlarında, fuarlarda ve sergi salonu gibi kapalı alanlarda tercih edilir.

Örümcek Stant Çeşitleri

Örümcek stantların Düz Örümcek Stant ve Oval Örümcek Stant olmak üzere iki çeşidi vardır.

Oval Örümcek Stant Ölçüleri

Örümcek Stant Kurulumu

Örümcek stant iskeleti düz bir zemin üzerinde kurulumu yapılır.Demir çubuklar iskelet üzerindeki aparatlara takılır ve böylece stant sabitlenmiş olur.Daha sonra örümcek stant için hazırlanmış olan baskılı paneller iskelet üzerine monte edilir.

Örümcek standı toplamak için de  öncelikle sırayla paneller toplanır ve metal çubuklar aparatlardan çıkarılır.Daha sonra çantaya yerleştirilir ve çantada muhafaza edilir.

Tasarım 

Ürün veya markanızın dikkat çekici bir şekilde reklamını yapabilmeniz için tasarım oldukça önemlidir.İsteğiniz doğrultusunda daha etkili tanıtım adına alanında uzman kişilerle size özel tasarım hizmetimiz mevcuttur.

Display Sistemleri Hizmeti

Bir fuara mı katılacaksınız? Toplum karşısında bir etkinlik mi düzenliyorsunuz? Kolay taşınabilir ve kolay kurulan display sistemlerimiz işinizi kolaylaştıracak. Display sistemleri daha çok hazır reklam ürünleri olarak bilinen fuar standları, tatlandırma standları, banner, çift taraflı banner ve tek taraflı banner, örümcek stand, ayaklı menü panosu, showboard gibi bir çok ürünü barındıran bir ürün çeşididir. Kilitli dolaplar, ayaklı panolar, panset panolar yine display ürünler arasında gösterilir.

Display sistemlerini oluşturan taşınabilir sergileme malzemeleri hem iç hem de dış mekan kullanımı için mükemmel ürünlerdir. Display sistemleri kurulumda kolaylık sağlar, çok kısa bir süre içerisinde kurulabilir ve kolay taşınabilir. Bununla beraber maksimum etki sağlar, ürünleriniz veya hizmetinizle ilgili müşterilerinize görsel bir şölen sağlar. Display sistemleri hizmetimiz ile kapsamlı sergi, markalaşma, satış noktası ve promosyonlar için mükemmel bir taşınabilir görüntü çözümü sunan, kolay montaj, esnek yapılandırmalar ve değiştirilebilir grafik imkanı sunuyoruz.

Reklamınızı yapmanın en pratik yolu

Günümüzde pazarlama stratejilerinin en başında gelen reklamı sizler için oldukça şık ve modern bir şekilde yapan, işletmenizin ve markanızın gücünü en pratik şekilde yansıtan display sistemleri hizmetini sizlerin beğenisine sunuyoruz. Tasarım ekibimizin özgün tasarımları ve kaliteli işçiliğimiz ile işletmenizin gücünü ve markanızı yansıtan oldukça etkili bir reklam aracı olan display sistemleri hizmetini sizler için tasarlıyor ve üretiyoruz.

Artsan olarak kartvizit ile beraber firmalarınızın tüm tabela ve dijital baskı işlemlerini gerçekleştirebilir ve display ürünler, promoson ürünlerikutu ambalaj ve webtasarım hizmetini sağlayabiliriz.