• Ücretsiz SEO Danışmanlığı
Skype/ E-Mail
[email protected]
Canlı Destek

Gerçek Bir SEO Çalışması ve Süreç Nasıl İşler ?

Haz 21, 2022 Backlink, SEO

Selamlar, gerçek bir seo çalışması nasıl yapılır ? Süreç nedir ? Öncelikle SEO çalışması yapılacak website içerikleri geliştirirken anahtar kelime hedeflemeleri doğru bir şekilde geliştirilmelidir, sayfalar,title, descriptinlar url yapıları tam anlamı ile belli bir seviyeye getirilmelidir.

Bu süreç ortalama 1 aydır, link haritası yani domain içi seo dinamizmini ortaya cıkartacak olan güç haritası tam anlamı ile hazırlanırken 15.gününde sonra sosyal medya ve blog websiteleri aracılığı ile içerikler paylasılarak dogal bir off page çalışması yürütülmelidir. Bu yaklaşık olarak 1 ay gibi bir sürede tamamlanabilir, bu çalışmalar yapılırken google index leriniz alınmış ve websiteniz tam anlamı ile google a yerleşmiş olacak ve sıralamalar kendini göstermeye başlayacaktır.

İşte burada artık agresif bir çalışma başlıyor, sıralamardaki size en uygun anahtar kelimeler üzerinde geliştireceğiniz seo stratejileri ile doğal bir yükselme yaşarken artık tanıtım yazıları ile backlink işbirliktelikleri geliştirilmelidir. Bu noktadan sonra yapılacak tek şey süreklilik ve geliştirilecek olan sayfa dışı seo çalışmalarıdır ve aynı anda geliştirilen içeriklerinizin link haritaları sayfalar içerisinde aynı çizgi ile devam etmelidir, bu süreç 1 ay dan fazla sürdüğünü düşünürsek 3 ay agresif bir seo çalışması ile sizlere organik trafik kazandırmaya başlayacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.