Hızlandırılmış Mobil Sayfalar (AMP), SEO Sıralamaları

Haz 25, 2022 AMP, SEO

Herkese selamlar AMP ile tanışmadıysanız size, ufak bir yazı ile amp yi ve seo çalışmalarınızda ki pozisyon yükselttiği sistemler hakkında bilgiler vermeye çalışacağım.

AMP, ingilizcesini yazmıyorum hızlandırılmış mobil sayfalar demek , anahtar kelimemiz mobil sayfalar, buradaki iş tam olarak şöyle ilerlemektedir, google websitenizi index alırken sunucudan değil kendi hafızasına kaydeddiği websitesini tarıyor ve bu şekilde bir index alma yöntemi geliştiriyor. Websiteniz kapalı dahi olsa yaşanmıştır ; sıralamanızı bir süre kaybetmeyebiliyorsunuz, 1 hafta 10 gün sürdüğü dahi olabiliyor, seo yasalarından biri de bildiğiniz gibi websitenin hızlı açılmasıdır, burada açılma hızı mobil sıralamalarda websitenizi daha yüksek pozisyonlarda gösterebiliyor. Bu gerçektir ve hala kullanımdadır.

SO, hızlandırılmış mobil sayfalar ile websiteleriniz daha hızlı açılıyor ve bu hız seo kriterleri arasında yer alan bir kriter olmasından dolayı, websitelerinizin pozisyonu daha yüksek oluyor . Konu budur daha farklı amp yazılarında görüşme dileği ile.

× Bizimle Sohbet Edin
bettilt giriş