Işıklı Tabela Nedir ?

Işıklı tabela firmalarin isimlerinin dikkat çekmesini istedikleri noktalarda basvurdugu, diger reklam seçeneklerine göre ekonomik yöntemlerin basinda gelir. Isikli tabelada görsellik ön plandadir. Artsan, isikli tabela çesitleri ile ilgili genis ürün yelpazesi sunarak, kendiniz ve firmaniz için en dogru seçimi yapmaniza imkân saglar.

Firmalarin ve isletmelerin kullandiklari isikli tabelalar genel olarak isletmelerin girislerinde kullanilan ve tanitim amaçlayan oldukça önemli bir unsurdur. Tasarim ve boyutlari isletmenin tercihlerine göre degisen isikli tabelalar, özellikle aksam saatlerinde hizmet vermeye devam eden isletmeler için oldukça gereklidir.  Isletmenin fark edilmesi ve akilda kalmasi için büyük öneme sahip olan ışıklı tabelalarda kullanilan malzemeler de farklilik gösterir. Isikli tabela fiyatlarina ve kalitesine dogrudan etki eden isikli tabela malzemesi isletmenin istekleri dogrultusunda belirlenmektedir.


Isletmenizi öne çikarmanin en kolay yolu

Günümüzde pazarlama stratejilerinin en basinda gelen reklami sizler için 7-24 kesintisiz bir sekilde yapan, özellikle geç saatlerde dikkat çeken, akilda kalici ve son derece ekonomik yöntemlerin basinda gelen isikli tabela hizmetini Tabelal olarak sizlerin begenisine sunuyoruz. Tasarim ekibimizin hayal gücüyle, isinizin stilini ve markanizi yansitan profesyonel görünümlü isikli tabelalari sizler için tasarliyor ve üretiyoruz.

Artsan ahsap tabela modellerinden eskitme tabelalarina, isiksiz tabeladan, kayan yazi tabelalarina, totem tabelalarindan, uyari ve çati ve duvar tabelalarina ve dönemin en çok tercih edilen isikli tabela modellerine kadar onlarca, yüzlerce model sunarak, seçiminizi dogru ve en iyi sekilde yapmaniz için yardimci olur.

Işıklı Tabela: Isletmelerin tercihlerinde isik tabela çok önemlidir. Yeni teknoloji sayesinde elektrik masraflariniza minimum tutar ekleyerek. Çok sik ve kaliteli bir görünüme sahip olabilirsiniz. Yeni nesil led ler sayesinde çok yogun suya dahi dayaniklilik göstererek ariza yapma olasiligini ortadan kaldiriyor.

Zeminden aydinlatmali tabelalarda dahi floresan lamba yerine 360 derece mercekli modül led ler kullanilabilir hale geldi. Gelisen led teknolojisi sayesinde pleksi üreten firmalar da teknolojiye ayak uydurarak difizörlü pleksi dedigimiz led isigini daha iyi süzerek iz yapmadan kullanima sundu.