Led Tabela Sistemleri

Kayan yazı tabela, reklam ve elektroniğin birleşmesiyle ortaya çıkmış olan işlevsel bir cihazdır. Kayan yazı tabela sistemleri, bilinen reklam malzemeleri yanında çok daha etkili ve uzun ömürlüdür. Kayan yazı tabelada kullanılan LED ışık hem değişik renklerde ışık verebilmesi, hem de parlak-sıcak görüntüsü sayesinde çok daha ilgi çekicidir. Kayan yazı tabela ile reklam maliyetleri çok düşüktür.

Kayan yazı tabela üretimi yapılırken dikkat edilmesi gereken en önemli şey kullanılan elektronik malzemelerin markası ve kalitesidir. En gelişmiş kayan yazı tabela sistemleri SMD led teknolojisi ile yapılan sistemlerdir. SMD ledlerde görüş açısı çok geniştir ve parlaklık çok yüksektir. Full renk kayan yazı tabelalarda kullanılan RGB ledler içerisinde 3 led çipi bulundurur. Bu da kayan yazı tabelalarda parlaklığın yüksek olduğu anlamına gelir.

Eski tip basit tek renkli kayan yazı tabela sistemlerinde oval ledler kullanılmaktaydı ve görünüm açısının dar olması ve parlaklığın yeterince yüksek olmayışı nedeniyle bu durum sorun teşkil etmekteydi. Tabelal, kayan yazı tabela türleri ve modelleri ile ilgili geniş ürün yelpazesi sunarak, işletmeniz ve firmanız için en modern ve profesyonel seçimi yapmanıza imkân sağlar.

İşinizi büyütmenin en iyi yolu

Günümüzde pazarlama stratejilerinin en başında gelen reklamı sizler için 7-24 kesintisiz bir şekilde yapan, işletmenizin dinamizmini ve enerjisini en etkili şekilde yansıtan kayan yazı tabela hizmetini sizlerin beğenisine sunuyoruz. Tasarım ekibimizin özgün tasarımları ve kaliteli işçiliğimiz ile işletmenizin dinamizmini ve markanızı yansıtan oldukça dikkat çekici kayan yazı tabela hizmetini sizler için tasarlıyor ve üretiyoruz.

Artsan ahşap tabela modellerinden eskitme tabelalarına, ışıksız tabeladan, kutu harf tabelalarına, ışıklı tabelalardan, uyarı ve eskitme tabelalarına ve dönemin en çok tercih edilen kayan yazı tabela modellerine kadar onlarca, yüzlerce model sunarak, seçiminizi doğru ve en iyi şekilde yapmanız için yardımcı olur.