Kategori: Kripto

VeChain (VET) Geleceği ve Yorumlar

Vechain, daha önce hiç duydunuzmu bilmiyorum ama ben uzun zamandır takip ediyorum. Vechain geleceği olan bir coin olmasının, yanı sıra küçük bir alt coin dir, ve bu rahatlıkla kazanmanıza bir avantaj sağlıyor diyebiliriz. Vechain küçük fiyat aralığında genişleyen bir kripto para birimidir, bu aralıklarda ki yatırımlarınızı kaybetseniz dahi yalnızca bekleyerek tekrar yükselişini takip edebilir ve istediğiniz aralıklarda vechain yatırımınızı sonlandırabilirsiniz. Küçük ve orta alt yatırımcılar’ın büyük fiyat aralığında ilerleyen kripto yatırımlara yönelmesi uzun vaade eğer kontrol altında tutabileceği bir yatırım şekli ise kesinlikle bunu yapabilir, ancak küçük yatırımcılar için bu mümkün değildir.

Vechain Geleceği ?

Vechain, en mantıklı kripto yatırım modellerindendir, şuanda zannediyorum 0,40 ile 0,30 lar arasında gidip gelen ufak bir coindir, fakat yıl olarak baktığımız zaman 3, 4 tl yi yakalamış bir alt koindir. Yani buradan şunu anlayabilirsiniz. bugun 0,30 larda aldığınız vechain daha ne kadar daha düşebilir ki ? Vechain geleceği en parlak alt coinler arasındadır.Çıkma olasığı en yüksek aralıklarda dalgalanan vechain ile paranızı yükseltmeniz oldukça kolay.

Vechain geleceği en parlak kripto para birimleri arasında’dır, sizlerde paranızı vechain ile değerlendirmeyi düşünüyorsanız, öncelik ile 12 ve 24 ay yatırımlar gerçekleştirmelisiniz. Bu yatırımlar size uzun bir vaade de fayda sağlayacağı kesin diyebiliriz. Neredeyse 🙂

Hangi Coin Exchange ? Sizce ?

Herkese selamlar, bugun yavaştan yeni bir konu hatta yeni bir kategoriye başlıyorum coinler. Öncelikle platformlar üzeride giriş yaparak ilerleyeceğim ve nasıl yöntemler en hızlı ex change yöntemeri, para aktarım ve çekim vs. Yavaştan yeni bir kategori beni bile heycanlandı google botları.

Blockchain Vizyonu

Öncelikli olarak kullandığım bir platform olması dolayısı ile tabikide blockchain.com diyorum ve neden olduğu konusunda çok fikir sahibi olmaya gerekyok, çünkü blockchain, fakat paribu.com ile entegrasyonu oldukça sıkıntılı olabilir ve hatta paranız kaybolabiliyor, yaklasık 2 yıl önce Muhammed ‘e blockchain üzerinden gönderdiğim 50 dollars paribu.com a ulaşamadı. Ve paramıza çöktüler, kodumuza çöktüler.

Paribu daha çok paribu sen code paths lerini güncellemişmisin bilmiyorum ama blockchain üzerinden size kesinlikle transfer yapılmayacağının güncellemesini ileride tekrar deneyimlediğimde yapacağım.

Evet ben sizlere blockchain vizyonu ile karşı karşıya bırakıyorum ve diğer ex change markalarını sizinile paylaşıyorum.

  • BINANCE
  • PARIBU
  • BTCTURK

× Bizimle Sohbet Edin