Kutu harf tabela birçok farklı malzemeden yapılan, üç boyutlu ya da iki boyutlu olabilen tabela çeşitlerindendir. Kutu harf tabelalar son yıllarda çok sık tercih edilmektedir. Firmamızda da özel üretim olarak yaptırabileceğiniz kutu harf tabelalar birçok işletme için ideal bir tabela şeklidir. Aynı zamanda çok hoş bir görünüme sahip olan bu tasarımlar, ışıklı ya da ışıksız olarak tercih edilebilir.

Uzun ömürlü olan kutu harf tabelalarını daha popüler hale getiren en önemli unsurlardan bir tanesi de sektördeki diğer rakiplerine kıyasla daha uygun fiyatlı olmasıdır. Kutu harf tabelaları iç ortamda tercih edilebileceği gibi dış ortamda da sorunsuz bir şekilde tercih edilebilir. Kutu harf tabelalarının uzun ömürlü ve ekonomik olması da müşterilerin tercih sebepleri arasında bulunmaktadır.

Kutu harf tabelaları, renk yelpazesi ile de farklı ve özel bir ürün kimliğine sahiptir. Sizler de reklam çalışmalarında bu ürünlerden faydalanabilir ve firmanızı ya da işletmelerinizi rakiplerinizden bir adım daha öne taşıyabilirsiniz.

İşletmenizi büyütmenin en şık yolu

Günümüzde pazarlama stratejilerinin en başında gelen reklamı sizler için 7-24 kesintisiz bir şekilde yapan, işletmenizin enerjisini ve faaliyet alanını en şık şekilde yansıtan kutu harf tabela hizmetini sizlerin beğenisine sunuyoruz. Tasarım ekibimizin özgün tasarımları ve kaliteli işçiliğimiz ile işletmenizin enerjisini ve markanızı yansıtan oldukça dikkat çekici kutu harf tabelalarını sizler için tasarlıyor ve üretiyoruz.

Artsan ahşap tabela modellerinden eskitme tabelalarına, ışıksız tabeladan, kayan yazı tabelalarına, ışıklı tabelalardan, uyarı ve eskitme tabelalarına ve dönemin en çok tercih edilen kutu harf tabela modellerine kadar onlarca, yüzlerce model sunarak, seçiminizi doğru ve en iyi şekilde yapmanız için yardımcı olur.