Ofis tabela, ofislerimizin banko arkalarında veya giriş yönlendirmekeri olarak kullanılan tatlı tabela modeleri arasında yer almaktadır.Ofislerimizde markamızın reklamını yaptığımız ve aynı şekilde dekor olarak kullandığımız ofis tabelaları vazgeçilmezlerimiz arasında yer almaktadır.

Ofis tabelaları bir çok modelde kullanılmaktadır, ofislerimizin yönünü göstermek için kullandığımız ofis tabelalarına yönlendirme tabelaları veya girişte zil yanında veya kapı girişlerinde kullandığımız ofis giriş tabelaları veya içeride kullandığımız banko arkası tabelalar veya dekor için veya ofis iç yönlendirmeleri için kullandığımız ofis tabelalarıdır.

Ofis Tabelaları ve Kapı İsimlikleri

Ofis tabelaları ve kapı isimlikleri ofislerimizde yönlendirme amaçlı kullandığımız veya firma çalışanlarının unvanlarının odalarının kapı kenarında kullanılan tabela modelleri arasındadır.

Ofis Kapı isimlikleri hastanelerde okullar ve tüm büyük alanlarda kullanılan insanlara yön verme amaçlı kullanılan tabelalardır.

Banko Arkası Işıklı Tabela

Banko arkalarında kullanılan tabela modellerini hepimiz hatırlayabiliriz, hastanelerde veya özel kuruluşlarda sekreterya ve kayıt bürolarının arkasında firmanın marka sının durdurdugu ve sloganın yazdığı tabelalardır.

Banko arkası tabelalar ışıklı ve ışıksız üretilebilir, aynı dış mekanda olduğu gibi tüm tabela modelleri kullanılabilir.