• Ücretsiz SEO Danışmanlığı
Skype/ E-Mail
[email protected]
Canlı Destek

Website’lerinizin Sayfalar Arası Ortalama Kalite Alaka Puanı, Protected PA IPs

Haz 16, 2022 SEO

Arkadaşlar , websitelerimizde domain ne kadar değerliyse sayfalarımız o kadar değerli olmalı ve bu şekilde ana sayfada harcadığınız zamanı her sayfa, ürün ve kategorilerde harcamalısınız, bu sayfalarınızın kendi dinamiklerini ortaya çıkaracak ve bu şekilde her sayfa en az domainiz kadar yüksek kalite puanına sahip olacaktır, buna PA denilmektedir.

Websitelerinizin DA yani domain otoriteleri, genelde yüksek sayfa otoriteleri ile dengesiz bir kalite puanına sahiptir bu dengesizlik websitenizin ortalama kalite alaka puanını düşürmektedir, kalite alaka puanı en tepede SEO ‘ nuzun puanını belirleyen ana maddelerdendir diyebiliriz.

Website sahipleri sayfa geliştirmek veya post paylaşmak için içerikler üretmemeli, geliştirdikleri her sayfa,ürün kategori, içerik ince bir şekilde hesaplanmalı ve iç linklemeler, anahtar kelime planlamaları alaka düzeyleri göz ardı etmeden titizlikle inşaa edilmelidir.

O yüzden her sayfanız kendi IP sine sahip olma durumu PA ların DA değerinde işlem görmesini sağlayacaktır, ve her PA , DA etkisinde olacağı kesindir.

Not: Bilgi tam olarak açılamayabiliyor, anlamak isteyen ne demek istediğmi kesinlikle anlayacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.