SEO’dan Ne İstiyorsunuz ? Lütfen Önce Dinlenin.

Tem 6, 2022 SEO

Arkadaşlar ben çoğunluktan ayrılarak anahtar kelime ile giriş yapmıyorum. Bakın arkadaşlar, sizin para ile aranızdaki problemi SEO çözemez. SEO’dan ne istediğinizi bilmek gerekir. SEO’yu bilmek kendini bilmektedir. Efendim işin gerçek tarafı ben içerik geliştirmekten keyif alıyorum ve hiç bir parasal kaygım olmadan bunu yapıyorum, çünkü doğal ve organik SEO’yu anlatan , unorganic insanlar görüyorum ve elbette bunu önemsemiyoruz.

SEO’dan ne bekliyorsunuz ?

So, seo’dan beklentiniz nedir ? SEO size tek başına yetebilmesi demek, sizin tamam bu iş bukadar diyerek tüm konuyu kapatmanız demektir ve bu size uzun vaadede problem yaşatacak yeni rakiplerin rekabet derecesindeki kırılmadan içeri girmelerine ve yeni bir rekabet derecesi belirlemelerine neden olabilecektir.

Öncelikle doğru ve kendisi olan bir iletişim kurmanız gerekir. İşi fazla abartmadan ilerlemek gerekir, Milyon dolarlık yatırımlar değilseniz, veya orta sınıf bir üretici, satıcı veya servis sağlacıysanız gözünüzü hiç korkutmayın bu işler okadar abartılı yüksek korkunç ve imkansız değil, bu şekilde sizlerinde bu ortamdan soğumanız ve uzaklaşmanızın önünü açıyorlar. O yüzden doğru ve gerçek iletişim kurabildiğiniz yolda ilermenizi öneriyorum.

× Bizimle Sohbet Edin
bettilt giriş