Ticimax, İdeasoft Yazılımlarının SEO Yönetimleri

Haz 24, 2022 Backlink, SEO, Wordpress

Ülkemize ideasoft e-ticaret alt yapısı ile ilk giriş yapan yazılım firmaları arasında sanırım ilk sırada diyebiliriz, daha sonra farklı altyapılar gelişsede ideasoft bu işin en başlangıç temellerini atan hatta paket mantığını bi şekilde bize entegre eden bir yazılım alt yapısıdır. E-Commerce alt yapısı olması ve kod larını saklaması ve gizli tutması en doğal hakkıdır.

Bu tarz hazır yazılımların seo çalışmaları aynı yoast seo da olduğu gibi ışıklandırmalı bir şekilde geliştirilmiş değil yalnızca sizlere title, description ve url yapı alanı bölgeleri oluşturmuş ve içerik alanınızla beraber kullanıma sunmuştur.

İdeasoft alt yapı ile en son çalışıtığımda seo puanlama sistemi yoktu, belki şuan vardır yoksada olması oldukça iyi olmaz mı ? E ticaret firmalarının kendilerinin yönetebildiğine inandığı bir yoast seo plugin i paralleliğinde bir düzenleme gelebilir, ve minik bir eğitimle linkbuilding eğitimi on page optimizasyon u ile belki bir üst güncellemesini yaşayabilir.

SO, İdesoft ve ticimax gibi yazılımların seo çalışmaları aynı wordpress gibi düşünebileceğiniz bir sisteme sahiptir. Enjoy.

× Bizimle Sohbet Edin
bettilt giriş