Totem Tabela Hizmetleri

Totem tabela çoğunlukla şehirlerarası yollarda ve açık alanlarda tercih edilen bir  tabela çeşididir. Totem tabela en çok göze çarpan reklam araçlarından biridir. Boyutları kullanılacak alana göre ayarlanan totem tabelalar, iş yerleri, büyük alışveriş merkezleri ve devlet kurumlarının kolaylıkla fark edilmeleri için tasarlanan tabelalardır.

Kendi içlerinde de farklı çeşitlere ayrılan totem tabelalar, tabela uygulamaları arasında en büyük ve dikkat çekici olanlarındandır. Birçok malzeme ve materyalin bir araya gelmesi ile oluşturulan totem tabela en etkili reklam araçlarından biridir. Genellikle kurumsal firmaların markalarını tanıtmak için kullandığı totem tabela çeşitleri yüksek maliyetli oldukları için bireysel olarak pek tercih edilmemektedir.

Totem tabelalar özellikle yaşam alanlarımızda işlek cadde ve sokaklarda görmeye alışkın olduğumuz tabelalar arasındadır. Görsel açıdan heybetli olduğu için kolaylıkla fark edilebilen totem tabela aynı zamanda akılda kalıcı bir özelliğe de sahiptir. Totem tabela tasarımlarımız gücü ve özgünlüğü sayesinde farklı kesimlerden kişileri de hedef kitle içerisine çekmeyi başarmaktadır.

İşletmenizin gücünü göstermenin en etkili yolu

Günümüzde pazarlama stratejilerinin en başında gelen reklamı sizler için 7-24 kesintisiz bir şekilde yapan, işletmenizin gücünü ve faaliyet alanını en iyi şekilde yansıtan totem tabela hizmetini sizlerin beğenisine sunuyoruz. Tasarım ekibimizin özgün tasarımları ve kaliteli işçiliğimiz ile işletmenizin gücünü ve markanızı yansıtan dikkat çekici totem tabelaları sizler için tasarlıyor ve üretiyoruz.

Artsan Digital, ahşap tabela modellerinden eskitme tabelalarına, ışıksız tabeladan, kayan yazı tabela larına, ışıklı tabelalardan, uyarı ve çatı tabelası ve duvar tabelalarına ve dönemin en sık tercih edilen totem tabela modellerine kadar onlarca, yüzlerce model sunarak, seçiminizi doğru ve en iyi şekilde yapmanız için yardımcı olur.