• Ücretsiz SEO Danışmanlığı
Skype/ E-Mail
[email protected]
Canlı Destek

Yandex Metrica ile Kullanıcı Keşfi ve SEO

https://metrica.yandex.com.tr/

Yandex, arama motorları arasında önceliği olan arama motorudur. Dünyada 2.sıradadır diyebilmemiz için yahoo.com ve bing.com un trafik analizini tam yapmış olmak gerekir fakat yandex metrica nın ürettiği google analytics paralelinde yandex metrica gerçekten harika bir araçtır.

SEO yapan arkadaşlar için bu harika bir deneyim diyebiliriz . Neden ? Çünkü yandex metrica ile kullanıcılarınızı canlı bir şekilde izleyebiliyorsunuz, kullanıcının tüm website ziyaretini detaylı görebiliyor ve buna göre yeni stratejiler geliştirerek, kullanıcıların websitenizde daha fazla kalması veya alışverişlerini veya ne arıyorlarsa bunun tamamlanması için çalışmalar yürütebilirsiniz.

Yandex metrica , ısı haritası, tıklama haritası gibi çok ilginç ve farklı detayları sizlere sunmuştur, kullanıcılar websitelerinizin hangi bölümlerinde yani sayfaların hangi noktalarında daha fazla kalmış tam olarak detaylandıran ısı haritası gerçekten harika, ve kullanıcı izleme deneyimi, kullanıcı inşaası merkezinde oldukça başarılı bir araçtır. Teşekürler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.