Kategori: Yandex Metrica

Facebook Reklamları ile Organik Trafik Geliştirmek

Facebook reklamları kullanılarak neler yapabilirsiniz ? Hiç düşündünüz mü ? Facebook reklamları google ads reklamları ‘na göre maliyet daha düşük ve kullanım şekline göre bir kaç nokta tek bir reklamla geliştirilebilmektedir.

Facebook reklamları ile markanızı veya ürünlerinizi veya neyin bilinirliğini arttırmak istiyorsanız ! Geliştirdiğiniz kampanya ile hem bu bölgedeki hedeflemeniz gerçekleştirilirken hemde websitenize aldığınız trafik ile dogal bir kullanıcı akışı ve ziyaretçi trafiği websitenizi ziyaret ederek sizlere SEO çalışmalarınızda katkı sağlayacaktır.

Buradaki kullanıcıların demografi yapılarını google analytics veya yandex metrica veya ikisini birden kullanarak websitenizdeki analizi geliştirmiş ve genişletmiş olursunuz.

Yandex Metrica ile Kullanıcı Keşfi ve SEO

https://metrica.yandex.com.tr/

Yandex, arama motorları arasında önceliği olan arama motorudur. Dünyada 2.sıradadır diyebilmemiz için yahoo.com ve bing.com un trafik analizini tam yapmış olmak gerekir fakat yandex metrica nın ürettiği google analytics paralelinde yandex metrica gerçekten harika bir araçtır.

SEO yapan arkadaşlar için bu harika bir deneyim diyebiliriz . Neden ? Çünkü yandex metrica ile kullanıcılarınızı canlı bir şekilde izleyebiliyorsunuz, kullanıcının tüm website ziyaretini detaylı görebiliyor ve buna göre yeni stratejiler geliştirerek, kullanıcıların websitenizde daha fazla kalması veya alışverişlerini veya ne arıyorlarsa bunun tamamlanması için çalışmalar yürütebilirsiniz.

Yandex metrica , ısı haritası, tıklama haritası gibi çok ilginç ve farklı detayları sizlere sunmuştur, kullanıcılar websitelerinizin hangi bölümlerinde yani sayfaların hangi noktalarında daha fazla kalmış tam olarak detaylandıran ısı haritası gerçekten harika, ve kullanıcı izleme deneyimi, kullanıcı inşaası merkezinde oldukça başarılı bir araçtır. Teşekürler.

× Bizimle Sohbet Edin