• Ücretsiz SEO Danışmanlığı
Skype/ E-Mail
[email protected]
Canlı Destek

Yoast SEO, İçerik Analizleri, Anahtar Kelimeler

Haz 23, 2022 Domain, SEO, Wordpress

WordPress iyiki var. WordPress olmasaydı bugün bir çok SEO uzmanı kendilerini var eden potansiyelini keşfedemeyecekti. Neden ?

Bugun kafanızda bir domainle, godaddy nin dediği gibi. Bir domainle herşey başlıyor. Kafanızda kurup ilerletebildiğiniz bir çok şey var. Domain ismi hemen SSL için cloud flare veya ddosguard, Hemen cpanel den aplikasyonunu wordpress’in kurduktan sonra tema seçimi ve içerik derken, yoast seo pluginini yükleyerek ücretsiz bir şekilde arama motorlarında görünmeye ve ziyaretçi almaya başlıyorsunuz. Harika değil mi ?

Ben süper eskiden 2000 li yıllarda bizim mahallede bir tek İbrahim vardı ve kuruyemiş dükkanında photoshop ile webtasarım ın arasındaki baglantıyı kuramayacak kadar bilgisiz bizler . Düşünün ibrahim ozaman hayallerimizdeki yerde ufacık yaşlarda yerleşmişti ki , onun sayesinde bizde kafamızda araya araya neyseki bu seviyelere geldik, kendisine buradan teşekürlerimizi iletiyoruz. Eskiden bu işler oldukça zordu DW vs, bilmeden kod yazmadan vs vs. Yani wordpress iyiki var pluginler iyiki var yoast seo iyiki var .

Yoast SEO Nedir ? SEO ‘ ya ne etki sağlar ?

Yoast seo‘nun olup olmaması tabikide önemli değil bir şekilde title description url yapısı geliştirebilirsiniz, eğer iyi seviyede bir seo uzmanı iseniz, yoast seo araç ışıkları ile pek ilgilenmezsiniz, yoast seo sizlere, içeriğinizin seo uyumlu olup olmadığını derecelendiren ve title description url yapısı ve anahtar kelimeniz ve içeriğiniz arasında bir seo derecelendirme dengesi kuran eklentidir. Yoast seo‘ya buradan ulaşabilirsiniz.

3 thoughts on “Yoast SEO, İçerik Analizleri, Anahtar Kelimeler”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.